Levenhuk Ra R66 ED Doublet Black OTA apokromatik refraktör, Messier ve NGC kataloglarındaki objeler hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca engebeli ay yüzeyini ayrıntılarıyla gözlemleminizi sağlayan kısa odaklı optik bir tüptür. Gezegen ve ayrıca derin gökyüzü gözlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte bu Optik Tüp Tertibatının (OTA) esas kullanım alanı astrofotoğrafçılıktır. Bu teleskopla çekilen fotoğraflar yüksek kontrastlıdır ve çok net ayrıntılara sahip olur.
Mercekler, kromatik aberasyonu, özellikle ikincil ve sferokromatizm olanları etkili bir şekilde ortadan kaldıran ekstra düşük dispersiyonlu camdan üretilmiştir. Geniş görüş alanı sayesinde gökyüzünün geniş alanları üzerinde çalışmak konforlu hale gelir. Teleskop, tüm koşullar altında pürüzsüz ve yüksek doğrulukta odaklama sağlayan çift hızlı bir Crayford odaklayıcıya sahiptir.
Optik tüp anodize alüminyumdan üretilmiştir ve çoğu modern kundağa takılabilir. OTA oldukça hafif ve kompakt olduğu için, kırsal bölgelere yapılan seyahatlerde mükemmel bir tercihtir. Arıca kit içerisine teleskobu taşımak ve saklamak için kullanışlı bir alüminyum kutu da dahildir.
Lütfen dikkat edin: Kundak, üç ayaklı sehpa ve optik aksesuarlar dahil değildir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002576 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 40x29x21 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 4.37 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | apokromat |
| Optik malzemesi | ED |
| Optik parça kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 66 |
| Odak uzaklığı, mm | 400 |
| En yüksek pratik güç, x | 132 |
| Açıklık oranı | f/6 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.75 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.2 |
| Odaklayıcı | 1.25", Crayford, iki hızlı |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Optik tüp kundak modu | çabuk açılan 1/4" kelebek vida |
| Optik tüp malzemesi | anodize alüminyum |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, profesyoneller |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
| Çanta/torba/sırt çantası sete dahildir | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























