Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA kullanışlı bir optik cihazdır. Bu teleskobun esas amacı astrofotoğrafçılıktır, ayrıca güneş sisteminin gezegenleri ve çeşitli derin gökyüzü objeleri dahil uzayın görsel gözlemi için de idealdir. Kontrastlı bir görüntü işler, sönük yıldızların bile gözlemini sağlar ve iyi bir görüş sunar. Bu optik tüp oldukça kompakt ve hafiftir. Bu uzun yolculuklarda avantaj sağlar.
Bu Optik Tüp Tertibatı (OTA), ekstra düşük dispersiyonlu optik parçalara sahip bir apokromatik refraktördür. Kromatik aberasyonu, özellikle ikincil ve sferokromatizm olanları ortadan kaldır. Objektif sahip olduğu açıklığın tüm özelliklerini ortaya çıkarır, yüksek çözünürlükte görüntü oluşturur ve astronomik objelerin ince ayrıntılarını görmenizi sağlar. Optik tüpün mekanik parçaları hassas doğrulukta kalibre edilmiştir ve kusursuz bir şekilde çalışır, bu sayede yaptığınız gözlemler üzerine tamamen konsantre olmanızı sağlar. 2'' çift hızlı Crayford odaklayıcı sayesinde netliği pürüzsüz bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
Tüp gövdesi, yüksek kaliteli karbon kaplamalı alüminyumdan üretilmiştir. Hızlı açılan kelebek vida, bu OTA’nın çoğu modern kundağa takılabilmesini sağlar. Kit içerisine,hazırlama ve taşıma için kullanılan sağlam bir alüminyum kutu da dahildir.
Lütfen dikkat edin: Kundak, üç ayaklı sehpa ve optik aksesuarlar dahil değildir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002545 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 41x30x21 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 4.39 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | apokromat |
| Optik malzemesi | ED |
| Optik parça kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 72 |
| Odak uzaklığı, mm | 432 |
| En yüksek pratik güç, x | 144 |
| Açıklık oranı | f/6 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.61 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.39 |
| Odaklayıcı | 2", Crayford, iki hızlı |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Optik tüp kundak modu | çabuk açılan 1/4" kelebek vida |
| Optik tüp malzemesi | anodize alüminyum |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, profesyoneller |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
| Çanta/torba/sırt çantası sete dahildir | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























