Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA ekstra düşük dispersiyonlu optik parçalara sahip iki mercekli bir apokromatik refraktördür. Bu optik tüp özellikle uzak objeler üzerine astrofotoğrafçılık için idealdir ve görsel gözlemler için de gayet kullanışlıdır. Geniş bir görüş alanı, yüksek çözünürlük ve mükemmel mekanik parçalara sahiptir. Kompakt boyutu ve hafif ağırlığı sayesinde bu optik tüp seyahatlerde vazgeçilmezdir. Ek olarak saklama ve taşıma için kullanılan sağlam alüminyum kutu kit içerisine dahildir.
Teleskop kromatik aberasyonu etkili bir şekilde azaltır, görüntüleri yüksek kontrast ve netlikte aktarır. Tamamen çoklu kaplanmış optik parçalar, belli belirsiz gözüken yıldızları bile gözlemlemenizi sağlar. Derin gökyüzünü ve ayrıca dış uzayı kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Çift hızlı odaklayıcı sayesinde 2'' aksesuarlar takılabilir. Odaklayıcı son derece hassas doğrulukta netlik ayarı sağlar.
OTA anodize alüminyumdan üretilmiştir ve iç tarafında yüksek kaliteli karbon kaplama bulundurur. Hızlı açılan kelebek vida, bu OTA’nın çoğu modern kundağa takılabilmesini sağlar.
Lütfen dikkat edin: Kundak, üç ayaklı sehpa ve optik aksesuarlar dahil değildir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002552 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 80x37x22 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 7.045 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | apokromat |
| Optik malzemesi | ED |
| Optik parça kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 80 |
| Odak uzaklığı, mm | 500 |
| En yüksek pratik güç, x | 160 |
| Açıklık oranı | f/6.25 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.45 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.62 |
| Odaklayıcı | 2", 2 hızlı, kremayer ve pinyon |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Optik tüp kundak modu | çabuk açılan 1/4" kelebek vida |
| Optik tüp malzemesi | anodize alüminyum |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, profesyoneller |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
| Çanta/torba/sırt çantası sete dahildir | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























