Levenhuk Skyline BASE 100S Teleskop, uzayın derinliklerinin incelenmesi için geliştirilmiştir! Optik yeterlilikleri, nebulalar, çift yıldızlar, galaksiler, küresel ve açık kümeler ile çok daha fazlasını içeren tüm Messier cisimlerinin gözlemlenmesine olanak tanır. Bu cihaz, size ayrıca NGC cisimlerini, Güneş Sisteminin gezegenlerini ve Ayı da gösterecektir. Bu genel kullanıma yönelik teleskop, uzayın derinliklerinin gözlemlenmesi için oldukça iyidir. Bu kullanımı kolay yansıtıcı, başlangıç seviyesindeki astronomlar için geliştirilmiştir ve tüm gerekli aksesuarlar ile birlikte sunulur.
Teleskopu istenilen bir nesneye yöneltmek için bir kullanım kılavuzunu veya rehber kitapları okumanıza gerek kalmayacaktır. Bir altazimut kundak, normal tripodlardan daha karmaşık değildir. Optik tüpü gökyüzünde istenilen alana yönlendirmeniz ve görüntüyü 5x optik bulucu dürbün ile kontrol ederek keskinliği ayarlamanız yeterli; uzaydaki tüm güzellikler önünüze serilecek! Kullanımı bir çocuğun dahi idare edebileceği kadar kolaydır.
Alüminyum tripod, teleskopu daha dengeli bir hale getirir. Tripod hafif, dayanıklı ve güvenilirdir. Engebeli yüzeylere dahi kurulum yapabilirsiniz: her bir ayak ayrıca ayarlanır. Göz merceklerini, bir pusulayı, yıldız çizelgelerini ve diğer küçük eşyaları yerleştirebileceğiniz bir aksesuar tepsisi mevcuttur. Kit dahilinde iki göz merceği mevcuttur. Bir göz merceği küçük büyütme oranı (35x) diğeri de 175x büyütme oranı için kullanılır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002316 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 89x35x25 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 6.15 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | standart |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 102 |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 204 |
| Açıklık oranı | f/7 |
| Sınır görünür parlaklık | 12.14 |
| Göz mercekleri | H20 mm (35х), SR4 mm (175х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | ayarlanabilir |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut, AZ2 |
| Optik tüp malzemesi | alüminyum |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | derin gökyüzü nesneleri |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























