Bir Newton yansıtıcı olan Levenhuk Skyline BASE 80S Teleskop, evreni tüm güzelliğiyle gözlemlemenize olanak tanır. Bu teleskop, nebulalar, galaksiler ve yıldız kümeleri dahil olmak üzere gökyüzünün derinliklerindeki cisimlerin incelenmesi için idealdir. Neredeyse tüm Messier nesnelerini gözlemleyebilirsiniz; bu teleskop aynı zamanda Güneş Sistemi'nin gezegenleri ve Ayın ilk gözlemleri için de uygundur. Bu teleskop, başlangıç seviyesindeki gözlemciler için geliştirilmiştir. Zengin kiti sayesinde, astronomi gözlemlerinden keyif alan herkes için harika bir hediye olacaktır.
Astronomi cisimlerine yöneltme işlemi manuel olarak gerçekleştirilir. Bunun elde edilmesi için 6x büyütme oranlı bir optik bulucu dürbün ile bir klasik altazimut kundak kullanılır. Optik boruyu, normal gözlem tüplerindeki gibi dikey ve yatay eksenler boyunca hareket ettirebilirsiniz. Nesnelere yöneltme sarsılma olmadan keskin ve sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilir. Alüminyum tripod dengeli ve sağlamdır. Tripod ayaklarının yüksekliği ayarlanabilir ve bir aksesuar tepsisi mevcuttur.
Kit, teleskop yeterliliklerinin anında değerlendirilmesine olanak tanıyan tüm ana optik aksesuarları içermektedir. Kısa odak uzaklığına sahip bir göz merceği daha büyük oranda büyütme sağlarken, uzun odak uzaklığına sahip göz merceği geniş uzay cisimlerinin incelenmesinde daha kullanışlıdır. Barlow mercek, optik parçaların gücünü ikiye katlar.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002293 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 98x31x25 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 6 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | standart |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 76 |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 152 |
| Açıklık oranı | f/9.2 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.5 |
| Göz mercekleri | SUPER 10 mm (70x), SUPER 25 mm (28x) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Barlow mercek | 2x |
| Bulucu dürbün | optik, 6x24 |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | ayarlanabilir |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut, AZ1 |
| Optik tüp malzemesi | alüminyum |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | derin gökyüzü nesneleri |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























