Levenhuk Skyline PLUS 60T Teleskop, ekvator kundaklı bir klasik yansıtıcıdır. Uzayın dış bölümlerinin keşfedilmesi, yörüngeleri güneşe en yakın olan gezegenleri ve ayın kraterlerini keşfetmek için idealdir. Bunlarla Satürn, Jüpiter, Venüs ve Merkür'ü gözlemleyebilirsiniz. Gök cisimlerini yıldızlı gökyüzünde hassas bir biçimde takip edebilmenizi sağlayan teleskop, uzun süreli gözlemler için idealdir. Levenhuk Skyline PLUS 60T Teleskop kamera (ayrıca satın alınır) ile astrofotoğrafçılık için idealdir.
Bu teleskop, tamamen kaplanmış cam mercekler kullanır. Optik parçalar keskin, detaylı ve net bir görüntü oluşturur ve en üst düzeyde büyütme oranlarında ayrıntılı fotoğraflar sunarak herkesi etkiler. Kit, farklı uzay cisimlerinin gözlemlenmesi için istenilen büyütme oranının elde edilmesi için birbiriyle değiştirilebilecek üç mercek içerir. Kite dahil edilen bir diyagonal ayna, yeryüzündeki cisimlerin incelenmesi için esastır. Levenhuk Skyline PLUS 60T bir görüntüyü baş aşağı çevrilmiş şekilde iletir. Yeryüzü gözlemlerini rahatça yapabilmek için düzeltme amaçlı olarak bir diyagonal ayna kullanın.
Optik tüp, yavaş hareket kumandası düğmeleriyle çalışan bir ekvator kundak üzerine monte edilir. Kundağın nasıl kontrol edileceğinin öğrenilmesi biraz zaman alacaktır ancak bir altazimut kundaktan ziyada gökyüzündeki cisimlerin izlenmesi için çok daha kullanışlı ve kolay bir çözümdür. 5x optik bulucu dürbün, yıldızlı gökyüzünde cisimlerin takip edilmesine yardımcı olur.
Aksesuar tepsili alüminyum tripod, dengeli ve güvenilirdir. Tripod engebeli yüzeylerde dahi dengeli bir şekilde durur: ayarlanabilir ayaklar sayesinde kolaylıkla boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002187 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 100x28x19 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 6.85 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | standart |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 60 |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 120 |
| Açıklık oranı | f/11.6 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.4 |
| Göz mercekleri | H12,5 mm (56х), H20 mm (35х), SR4 mm (175х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | ayarlanabilir |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | ekvator, EQ1 |
| Denge ağırlıkları | evet |
| Optik tüp malzemesi | alüminyum |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | karmaşık |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























