Levenhuk Skyline PRO 80 MAK, Skyline PRO serisinden giriş seviyesinde bir modeldir. Bu teleskopun Maksutov-Cassegrain optik tasarımı, kompakt bir tüp ve kaliteli görünümler sunar. Bu, yıldız kümeleri, çift yıldızlar, nebulalar ve diğer galaksiler gibi uzayın derinliğindeki cisimlerin gözlemlenmesi için ideal bir araçtır. Ancak gezegen gözlemleri sırasında sergiledikleri yeterlilikler sizi şaşırtabilir. Teleskop, güvenilir bir Alman ekvator kundak üzerine kurulur. Levenhuk Skyline PRO 80 MAK, kolaylıkla taşınabildiğinden ve gözlem için kurulabildiğinden kırsal alanda yapılan gözlemler için idealdir.
Mercekler ve aynalar tamamen çoklu kaplanmıştır; bu da maksimum seviyede ışık toplamalarını sağlarken hizmet ömrünü uzatır. Sağlam ve hafif alüminyum tüp, yavaş hareket kumandaları bulunan bir ekvator kundak üzerine kurulur. Ayrıca kundağınıza bir ekvator tipi bilgisayarlı sürücü sistemi (ayrıca satın alınır) monte edebilirsiniz. Hızlı ayar sonrasında nesnelerin göksel koordinatları ile bulunmasına ve ekvator kontrolünün çevrilmesiyle takip edilmesine imkan tanıyan ayar daireleri ile donatılmıştır. Yüksekliği ayarlanabilir tripod, tüm aletlerinizi depolayabileceğiniz bir pratik aksesuar tepsisi ile donatılmıştır. Odaklayıcı standart T-diş ile donatılmıştır; bu parça bir adaptör kullanarak bir SLR kamerayı bağlayabilmenizi ve teleskopunuzu astrofotoğrafçılık için kullanabilmenizi sağlar.
Levenhuk Skyline PRO serisi, gelişmiş ve talepleri fazla olan astronomlar için geliştirilmiştir ve bir dizi farklı model içerir. Ortak olan özellikleri gözlemler ve astrofotoğrafçılıkta maksimum hassasiyet ve güvenilirlik ile yüksek kaliteli malzemeler ve optik parçalardır.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002170 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 82x38x24 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 9.6 kg |
| Optik tasarım | katadioptrik |
| Optik şema | Maksutov-Cassegrain |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | standart |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 80 |
| Odak uzaklığı, mm | 1000 |
| En yüksek pratik güç, x | 160 |
| Açıklık oranı | f/12.5 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.73 |
| Sınır görünür parlaklık | 12 |
| Göz mercekleri | SUPER 10 mm, Super WA LER 25 mm |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Bulucu dürbün | kırmızı nokta |
| Odaklayıcı | 1,25" |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 710–1230 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | ekvator, EQ1 |
| Sürücü | sadece sağ yükseliş ekseni boyunca |
| Ağır çekim kontrolleri | her iki eksen boyunca |
| Kundak ağırlığı, kg | 3.6 |
| Güç kaynağı | CR2032 tip pil – 1 adet (dahil değildir) |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | karmaşık |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, derin gökyüzü nesneleri |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























