Levenhuk Travel 8x40 binoküler dürbün, sağlam alüminyum gövdeli bir optik cihazdır. Avcılık ve balıkçılık için, bir doğa yürüyüşünde bir alanı keşfederken ve seyahatlerde güvenilir yardımcınız olacaktır. Etrafınızdakileri 8x büyütme ile keşfedebilirsiniz. Binoküler dürbünlerin en önemli avantajlarından birisi geniş görüş alanlarıdır. Bu, insan, hayvan veya araç olması farketmeksizin hareketli objeleri gözlemlemek için mükemmel bir özelliktir.
Levenhuk Travel 8x40 optik parçalarının malzemesi yüksek kaliteli tamamen kaplanmış BK-7 camdır, optik düzen Porro prizmalara dayanır. Bu nedenle görüntüde netlik, ideal kontrast ve keskinlik sağlar. 6 metre mesafeden objelere odaklama yapabilirsiniz ve cihazın merkezi odaklaması ile netliği hızlıca ve kolayca ayarlayabilirsiniz. Göz körükleri katlanabilir ve diyopterler ayarlanabilir.
Binoküler dürbün standart bir üç ayaklı sehpa üzerine monte edilebilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001197 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 19x17x8 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.875 kg |
| Prizma tipi | Porro |
| Büyütme, x | 8 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 40 |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | tamamen kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 5 |
| Göz uzaklığı, mm | 16 |
| Göreceli parlaklık | 25 |
| Görüş alanı, ° | 8.1 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 142 |
| Yakın odak, m | 6 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±3 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 58 — 72 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | katlanabilir |
| Gövde | alüminyum |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -30 — 65 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli; adaptör ile monte edilir (adaptör dahil değildir) |
| Boyut | kompakt |
| Uygulama | Kuş gözlemi, askeri/saha, avcılık ve balıkçılık |
| Kese sete dahildir | yes |
| Ek | kauçuklu gövde |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























