Levenhuk Vegas ED 12x50 Binoküler Dürbün, dürbünlerinin yüksek kaliteli, ayrıntılı görüntüler iletmesini ve olumsuz koşullara karşı dayanıklı olmasını bekleyen talepkar müşterilere yönelik optik araçlardır. Bu binoküler dürbün açık havada yapılacak gözlemleri için idealdir. Bunları ava, balık tutmaya veya doğa yürüyüşü gezilerine giderken yanınıza alabilirsiniz. Levenhuk Vegas ED 12x50 ekstra düşük dispersiyonlu optik parçalar, dört elemanlı göz mercekleri ve azot dolgulu, su geçirmez bir gövde ile donatılmıştır.
Binoküler dürbün, ışığı toplayan çatı prizmalar ve görüntünün keskinliğini ve kontrastını iyileştiren dört elemanlı göz mercekleri ile donatılmıştır. Optik elemanların tümü, optik sapmaları en aza indiren ve gerçek renk gösterimi sağlayan ekstra düşük dispersiyonlu ED camdan yapılmıştır. Harici mercekler, birkaç katmanlı yansıma önleyici kaplamayla korunmaktadır.
Binoküler dürbünün gövdesi darbelere ve sıcaklıklara karşı dayanıklı, kaymaz plastikten üretilmiştir. Binoküler dürbün, merceklerde buğulanmayı önleyen bir gaz olan azot ile doldurulmuştur. Hermetik tasarım su girişine izin vermez; dürbün, 3 dakikayı aşmayacak süreyle 1,5 m derinliğe kadar suya daldırılmaya karşı dayanıklıdır. Az bakım gerektirir, sıcaklık değişikliklerine dayanabilir ve yağmur, kar ve çamurdan etkilenmezler.
Levenhuk Vegas ED 12x50 Binoküler Dürbün standart 1/4" tripodlara uyarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001210 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 25x24x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 2.03 kg |
| Prizma tipi | faz düzeltmeli çatı |
| Büyütme, x | 12 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 50 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 4 eleman, göz merceği çapı: 23 mm |
| Objektifler | 3 grupta 4 eleman |
| Optik malzemesi | ED |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4.19 |
| Göz uzaklığı, mm | 15 |
| Alacakaranlık faktörü | 24.49 |
| Göreceli parlaklık | 17.56 |
| Görüş alanı, ° | 5.2 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 91 |
| Yakın odak, m | 2.5 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±3 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 60 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | plastik |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Suya dayanıklı | yes |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | en fazla 3 dakika 1,5 m'ye kadar daldırma |
| Hermetik olarak sızdırmaz tasarım | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -15 — 40 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık |
| Kese sete dahildir | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























