



| Teknik Özellikler | |
| Boru Kenetleme Çapı | 1.1/4 " - 8" |
| Mandren Boyutu | 1/8 '' - 5/8 '' |
| Delik Kesme Kapasitesi | (Sch 10, 40 ve 80 Boru Dia.) 4 3/4 "(120 mm) kadar. |
| Motor | 1800 W Universal, 115V, 60Hz, 2 HP. CSA ve UL standartlarına CSA tarafından onaylanmıştır. |
| Mandren Hızı | 110 RPM (yüksüz). |
| Mil Kapasitesi | 1/8" - 5/8" (3 mm - 16 mm) |
| Ağırlık | 19,0 Kg |
| Yükseklik | 11 1/2 ". |
| Uzunluk | 17 ". |
| Genişlik | 17 ". |
| Entegre Su Terazisi | |
| Sürekli kuru veya yağlı delik kesimi için tasarlanmıştır. | |
| İki yanlı kontroller kolay kullanım sağlar. | |
| GFCI ve operatör koruması için dahili bir kesici. | |
| İki taşıma sapı montaj ve uyum kolaylığı. | |
| Birden fazla delik hizalama için Dahili seviyesi. | |
| 8" çapındaki çelik borularda kesintisiz olarak 1/4" - 4.3/4" çapında delik açmak için tasarlanmıştır. | |
| Benzersiz bir döner terazi, tekrarlanan deliklerin aynı hizada olmasını sağlar. | |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















