Levenhuk Army AC10 Pusula, yön bulma ve navigasyon için profesyonel bir cihazdır. Sizi ormanda hassas bir biçimde doğru yolda tutmaya, haritada güzergah belirlemenize ve uzaktaki cisimler arasındaki mesafeyi değerlendirmenize yardımcı olur. Levenhuk Army AC10, profesyonel sporcular, avcılar, balıkçılar, jeodesistler, ajanlar, askerler veya kamp tutkunları için harika bir seçim olacaktır. Bu pusula, arazide ve su kenarında kullanım için harika bir seçimdir.
Pusula katlanır tasarımlıdır; kapağında geniş bir saydam görüş bölmesi bulunur. Bunun sayesinde pusulayı kapak kapalıyken de görebilirsiniz. Bir kadran levhası manyetik iğnenin hızla yavaşlaması ve yönü göstermesi için özel bir sıvı içine yerleştirilir. Pusula derece ile yön belirlemenize olanak tanır. Pusulayı yatay eksen boyunca hizalayan bir dahili su terazisi mevcuttur.
Bir görüş yuvası, uzaktaki cisimlerin hedef alınmasına ve bir yön belirlenmesine imkan tanır. Gövdedeki özel mercek içinde hassas sayıyı görebilirsiniz. Görüş yuvasında nesneler arasındaki mesafenin ölçülmesi için bir mil ölçeği bulunur. Haritalarla çalışmak için iki ölçek kullanılır: biri santimetre, diğeri inç cinsindendir. Pusulanın arkasında formülleri listeleyen bir tablo bulunur.
Pusula, standart bir tripoda uyarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004129 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 11x8x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.22 kg |
| Tip | sıvı |
| Gövde | metal, plastik |
| Ayar kadranı | derece |
| Ölçek değeri | dahili: 2°, merkezi: 1°, harici: 5° |
| Nişan yuvası | yes |
| Mil ölçeği | yes |
| Kabarcık seviyesi | yes |
| Üçayağa uyarlanabilir | yes |
| Harita ölçekleri | santimetre (5 cm) ve inç (2 inç) cinsinden |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -20 — 60 |
| Ek | çantanın arkasında formül tablosu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek










