Levenhuk DC65 Pusula, gezginler ve kamp tutkunları için ideal seçimdir. Bir haritada yönünüzü veya konumunuzu bulmanıza yardımcı olur. Bu bir sıvı pusuladır; bu nedenle iğnesi olağan pusulalardan çok daha hızlı bir şekilde durdurulur. Kadranda iki ölçek bulunur: derece ve mil (mil, bir inçin binde biridir ve yaklaşık 25,4 μm'ye karşılık gelir) ve ana yön noktaları büyük, okunaklı harflerle işaretlenmiştir. Alacakaranlıkta veya karanlıkta kadranı dahili LED'ler ile aydınlatabilirsiniz; pusula gövdesinin sağında bulunan düğmeye basmanız yeterlidir.
Pusulanın kapağının üzerindeki görüş yuvası ve üstünde görüş çentiği bulunan büyüteç ile yönü yüksek doğrulukta tespit edebilirsiniz. Pusulanın yerinde tutulması için görüş çentiğinin yakınındaki parmak ilmeği kullanılır. Pusulanın yan kenarları, haritalarla çalışma için ölçek çubuklarıyla aralıklı olarak işaretlenmiştir.
Aydınlatma bir pille desteklenir (dahil değildir).
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004112 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 8x7x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.09 kg |
| Tip | sıvı |
| Gövde | plastik |
| Ayar kadranı | derece, mil |
| Sight slot | yes |
| Harita ölçekleri | 1:25000, 1:50000 |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 1 CR2025 pil (3 V) (dahil değildir) |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek










