



Levenhuk Wezzer LS10, bir telsiz bağlantısı üzerinden veri aktaran hava durumu istasyonları için bir uzak sensördür. Sensör, sıcaklık ve nem seviyelerini ölçer ve okumaları gösterim konsolunun ekranında görülebilir. Bilgilere erişim, hava durumu istasyonu tarafından okunan dış parametrelere bağlıdır: sıcaklık ve nem veya yalnızca sıcaklık.
Konforlu kullanım için, sensör bir LED durum göstergesine sahiptir. Arka panelde bir duvara montaj deliği bulunmaktadır. Levenhuk Wezzer LS10 sensör pille çalışır, bu sayede neredeyse her yere yerleştirilebilir – mikro iklimi nerede izlemek istediğinize bağlı olarak dış ya da iç mekanlar. Cihaza güç vermek için kablolara ihtiyaç yoktur.
Sensör uzak sensörler ile eşleşen tüm Levenhuk Wezzer BASE ve PLUS modelleri ile uyumludur (Levenhuk Wezzer BASE L80, Levenhuk Wezzer PLUS LP70, Levenhuk Wezzer PLUS LP140 ve Levenhuk Wezzer PLUS LP150 hariç).
Uzak sensörler için alkalin pillerin kullanımı önerilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555016658 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 13x6x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.075 kg |
| Kullanım yeri | dış mekanlar, iç mekanlar |
| Tip | uzak sensör |
| Dahili özellikler | higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %20 Ila %95 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -40...+70 °C |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -40 — 70 |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Radyo sinyali frekansı, MHz | 433.92 |
| Radyo sinyali yarıçapı, m | 100 |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Suya dayanıklı | IP44, protection against the entry of objects larger than 1mm, protection against water spray |
| Kablosuz sensör | yes |
| Ek | uzak sensörler ile eşleşen tüm Levenhuk Wezzer BASE ve PLUS modelleri ile uyumlu (Levenhuk Wezzer BASE L80, Levenhuk Wezzer PLUS LP140, Levenhuk Wezzer PLUS LP150 hariç) |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















