



Levenhuk Wezzer SN10 saunanın hava sıcaklığını ölçmek için tasarlanmıştır. Cihaz, soyunma odasına takılması gereken ekranlı ana ünite ve buhar odası içerisine yerleştirilmiş 3 metre uzunluğunda kablolu termoprobdan oluşmaktadır. Cihaz ayrıca buhar odasını ısıtmaya ve dinlenme salonunun mikro ikliminin güvenli ve rahat olduğunu izlemeye yardımcı olur.
Ana ünite birkaç şekilde yerleştirilebilir: masa üstü (küçük bir katlanır masa standı üzerine) veya duvara monte (kendinden diş açan vidalarla). Termoprobun buhar odasına zeminin biraz yukarısına monte edilmesi tavsiye edilir. Okumalar termometre ekranında görüntülenir: net ve kontrast rakamlar. Gerekirse arka ışığı açabilirsiniz.
Ekranın üst kısmında ana üniteden gelen okumaları görebilirsiniz, alt kısımda ise termoprobdan gelen ölçümler bulunur. Mevcut sıcaklığa ek olarak, her iki ünite de minimum ve maksimum değerleri gösterir. Ayrıca ana ünite havadaki nem seviyesini ölçer.
Cihaz standart piller ile çalışır.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016351 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 12x9x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.18 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termometre |
| Dahili özellikler | higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %10 ila %99 |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İstisnai özellikler | maksimum ve minimum değerler ekranı |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | AAA piller – 2 adet (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | evet |
| Ek | kablolu termoprob, 3 m kablolu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek


