



Levenhuk Wezzer SN20 termometre, saunadaki sıcaklık değişikliklerini izlemek için özel olarak tasarlanmış bir alettir. Kablolu çıkarılabilir bir termoprobu vardır, bu nedenle aynı anda iki yerde sıcaklığı ölçebilir. Cihaz son derece hassas, dayanıklı ve güvenilirdir. Standart pillerle çalışır.
Sauna termometresi, termoprobdan iletilen sıcaklık okumalarını ve minimum ve maksimum değerleri gösteren bir ekrana sahiptir. Ana ünite hava nemini de ölçebilir. Ekranın, düşük ortam ışığında kullanılabilecek bir arka ışığı vardır.
Cihazıb aşağıdaki gibi yerleştirilmesi tavsiye edilir. Ana ünite, buhar odasının içine yerleştirilmemelidir. Aksi takdirde elektronik bileşenler zarar görür. Katlanabilir bir masa standına yerleştirilebilir veya mıknatıslı arka kısımla metal bir yüzeye takılabilir. Termoprob, buhar odasının içine, genellikle zeminin biraz yukarısına monte edilmelidir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016368 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 10x9x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.18 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termometre |
| Dahili özellikler | higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %10 ila %99 |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İstisnai özellikler | maksimum ve minimum değerler ekranı |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | AAA piller – 2 adet (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | evet |
| Ek | kablolu termoprob, 3 m kablolu, mıknatıslı arka kısım |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek


