Levenhuk ED-2x Barlow mercek, teleskobun odak uzaklığı ve büyütme oranını ikiye katlayan bir optik aksesuardır. Çok elemanlı optik tasarımda ve ekstra düşük dispersiyonlu camdan üretilmiş tamamen çoklu kaplanmış akromatik mercekler oldukları için, aksesuar görüş alanının tamamına temiz ve net bir görüntü aktarır ve görüntüde bozulma oluşturmaz. Barlow mercek farklı göz mercekleri ile uyumludur, bu sayede teleskobun kabiliyetini artırır. Ayrıca bir filtre yivine sahiptir.
Bu Barlow mercek, 1,25"—2" adaptörlü (ayrı olarak satılır) 2" odaklayıcılar için tasarlanmıştır, ayrıca daha yaygın olan 1,25" odaklayıcılarla da kullanılabilirler.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555003672 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 14x8x8 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.46 kg |
| Optik şema | 2 eleman, akromat |
| Boru çapı, inç | 2 |
| Optik malzemesi | ED |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Büyütme, x | 2 |
| Filtre yivi | yes |
| Filtre yivi | M48x0,75 mm |
| Sıkıştırma halkası | 1,25"/2" |
| Koruyucu kapaklar dahildir | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -5 — 35 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























