1,25" boru çapına sahip Levenhuk Plössl 20 mm çok elemanlı göz merceği, astronomik objeleri aramak ve onların üzerinde çalışmak için iyi bir tercihtir. Herhangi bir marka ve optik tasarımdaki teleskopta kullanılabilir. Göz merceği; gezegen, ay, nebula ve galaksi gözlemlerinin daha ilgi çekici ve heyecanlı hale gelmesini sağlayan bir filtre yivine sahiptir.
Optik parçalar, tamamen çoklu kaplanmış camdan üretilmiştir, bu sayede göz merceği görüş alanının tamamında keskin ve net görüntüler sağlar. Görüş alanı 50° değerindedir. Göz vizörü lastikten üretilmiştir ve gerekirse katlanabilir veya açılabilir. Göz merceği gövdesi alüminyumdan üretilmiştir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555003764 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 8x4x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.1 kg |
| Tip | standart |
| Optik şema | 2 grupta 4 eleman, Plössl |
| Boru çapı, inç | 1,25 |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Odak uzaklığı, mm | 20 |
| Görüş alanı, ° | 50 |
| Göz uzaklığı, mm | 17 |
| Gözlük takarken gözlem yapmak için uygundur | yes |
| Göz merceği çapı, mm | 1.25 |
| Filtre yivi | yes |
| Filtre yivi | M28,5x0,6 mm |
| Gövde | alüminyum |
| Göz körüğü | katlanabilir, kauçuk |
| Koruyucu kapaklar dahildir | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -5 — 35 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























