Levenhuk Plössl 9 mm göz merceği, kullanıldığı herhangi bir teleskobun kabiliyetini artırır. Evrensel göz merceği, 50° görüş alanına sahiptir ve bir ışık filtresi yivi içerir. Gezegenlerin ve ayın gözlemi ve ayrıca derin gökyüzü keşfi için idealdir. Aksesuar en yaygın olan 1,25" boru çapına sahiptir, bu sayede herhangi bir marka ve tasarımdaki teleskoplarda kullanılabilir.
Mercekler, tamamen çoklu kaplanmış camdan üretilmiştir. Gövdesi alüminyumdan, göz vizörleri ise lastikten yapılmıştır. Gerekirse katlayabilir ya da açabilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555003733 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 8x4x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.06 kg |
| Tip | standart |
| Optik şema | 2 grupta 4 eleman, Plössl |
| Boru çapı, inç | 1,25 |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Odak uzaklığı, mm | 9 |
| Görüş alanı, ° | 50 |
| Göz uzaklığı, mm | 7 |
| Göz merceği çapı, mm | 1.25 |
| Filtre yivi | yes |
| Filtre yivi | M28,5x0,6 mm |
| Gövde | alüminyum |
| Göz körüğü | katlanabilir, kauçuk |
| Koruyucu kapaklar dahildir | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -5 — 35 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























