



Levenhuk M200 BASE Dijital Kamera, bir mikroskop ile fotoğraf ve video çekimi yapılması için kullanılabilecek modern bir araçtır. Kamera, 1600x1200 piksele kadar çözünürlükler sunabilir ve dört farklı modda videolar hazırlamanıza olanak tanır. Yüksek 20fps kare hızı ile yüksek kontrastlı, sorunsuz videolar hazırlanır. Ambalaj, kameranın bir bilgisayara bağlanması için Levenhuk yazılımını ve USB kablosunu içerir.
Levenhuk M200 BASE kamerayı 23,2 mm göz merceği tüplü her modern teleskop üzerine monte edebilirsiniz. Başka çaplardaki mikroskoplar için bir adaptör gereklidir ve bu da ayrıca satın alınabilir. Kamera inceleme ve hobi amaçlı bilim çalışmaları için harika bir seçimdir. Levenhuk M200 BASE dijital kameranın gerçek zamanlı yayın yapma olanağı, bu cihazı dersler ve seminerler için kullanabilmenizi sağlar. Görüntü keskinliği, örneklerin yapılarına yüksek büyütme oranlarında bakılması için yeterlidir.
Kit, daha önceden kaydedilmiş görüntüleri düzenlemenize olanak tanıyacak özel bir yazılımın bulunduğu bir CD içerir: yakınlaştırma, kırpma, kontrastı değiştirme vb.
Yeni kameranızdan mümkün olan en yüksek performansı elde etmek için bilgisayarınızın üreticinin belirttiği sistem gerekliliklerine uygun olduğundan emin olun. Uyumlu işletim sistemleri arasında Mac, Linux ve Windows bulunur. Bağlantı kurulması için bir USB 2.0 bağlantı noktası gereklidir. Yazılım bilgisayarınızda çalışmazsa lütfen bize ulaşın ve işletim sisteminizi ve sürümünü (Linux için: platform ve çekirdek sürümü) belirtin.
Windows için sunulan Levenhuk Yazılımının en son sürümü sekiz dili desteklemektedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Türkçe.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555003405 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 6x14x9 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.17 kg |
| Sensör | CMOS |
| Renkli/monokrom | renkli |
| Megapiksel | 2 |
| Maksimum çözünürlük, piksel | 1600x1200 |
| Sensör boyutu | 1/3,2" |
| Piksel boyutu, μm | 2.8x2.8 |
| Arayüz | USB 2.0 |
| Pozlama süresi | auto |
| Video kaydı | yes |
| Kare hızı, fps ve çözünürlük | 20@800x600, 5@1600x1200, 7,5@1280x1024, 7,5@1280x960 |
| Kurulum yeri | gerçek göz merceği yerine 23,2 mm çaplı göz merceği |
| Görüntü biçimi | *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif |
| Video biçimi | çıkış: *.wmv, *.avi, *.h264 (Windows 8 ve üstü), *h265 (Windows 10 ve üstü) |
| Spektral aralık, nm | 380–650 (dahili KÖ filtresi) |
| Obtüratör türü | ERS (elektronik hareketli obtüratör) |
| Beyaz dengesi | manuel, otomatik |
| Pozlama kontrolü | manuel, otomatik |
| Yazılım özellikleri | görüntü boyutu, parlaklık, pozlama süresi |
| Çıkış | 480 Mb/s, USB 2.0 |
| Sistem gereksinimleri | Windows 8/10/11 (32 bit ve 64 bit), Mac OS X, Linux, 2,8 GHz'e kadar Intel Core 2 veya üzeri, minimum 2 GB RAM, USB 2.0 bağlantı noktası, CD-ROM |
| Yazılım | Levenhuk |
| Gövde | metal |
| Güç kaynağı | 2.0 USB kablosu |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















