



Levenhuk T130 PLUS Dijital Kamera, her amatör astronomun sahip olması gereken bir aksesuardır. Gece gökyüzünün fotoğraflarını çekebilmenizi ve gözlemlerinizin parlak videolarını kaydedebilmenizi sağlar. Kamerada 1,3 megapiksellik bir sensör bulunur ve kameranın görüntü çözünürlüğü 1280x1024 piksele kadardır. Video, saniyede 15–50 karelik bir kare hızında çekilebilir. Bu kamera ile gökyüzündeki tek bir anı dahi kaçırmayacaksınız.
Kamera, normal göz merceği yerine 1,25'' teleskop odaklayıcıya monte edilir. Standart bir USB kablosu ile bir bilgisayara bağlanır ve dijital göz merceği olarak çalışır. Görüntüyü bilgisayar ekranında gerçek zamanlı olarak göreceksiniz.
Kamera yüksek hassasiyete sahiptir ve kazara fazla pozlama yapılmasını önlemek üzere obtüratör hızını ayarlayabilmenize olanak tanır. Levenhuk T130 PLUS kamera, Ayın ve Güneş Sistemi'ndeki büyük cisimlerin fotoğraflarının çekilmesi için oldukça kullanışlıdır.
Yeni kameranızdan mümkün olan en yüksek performansı elde etmek için bilgisayarınızın üreticinin belirttiği sistem gerekliliklerine uygun olduğundan emin olun. Uyumlu işletim sistemleri arasında Mac, Linux ve Windows bulunur. Bağlantı kurulması için bir USB 2.0 bağlantı noktası gereklidir. Yazılım bilgisayarınızda çalışmazsa lütfen bize ulaşın ve işletim sisteminizi ve sürümünü (Linux için: platform ve çekirdek sürümü) belirtin.
Windows için sunulan Levenhuk Yazılımının en son sürümü sekiz dili desteklemektedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Türkçe.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555003856 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 15x15x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.57 kg |
| Sensör | CMOS |
| Renkli/monokrom | renkli |
| Megapiksel | 1.3 |
| Maksimum çözünürlük, piksel | 1280x1024 |
| Sensör boyutu | 1/3" |
| Piksel boyutu, μm | 3.6x3.6 |
| Işık duyarlılığı | 1 v / lüks.sn, 550 nm |
| Pozlama süresi | 0,14 ms – 2000 ms |
| Video kaydı | yes |
| Kare hızı, fps ve çözünürlük | 15@1280x1024, 26@640x512, 50@320x256 |
| Etkin aralık, dB | 71 |
| Kurulum yeri | göz merceği yerine 31,75 mm (1,25") çaplı odaklayıcı |
| Görüntü biçimi | *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif |
| Video biçimi | çıkış: *.wmv, *.avi, *.h264 (Windows 8 ve üstü), *h265 (Windows 10 ve üstü) |
| Spektral aralık, nm | 380–650 (dahili KÖ filtresi) |
| Obtüratör türü | ERS (elektronik hareketli obtüratör) |
| Beyaz dengesi | manuel, otomatik |
| Pozlama kontrolü | manuel, otomatik |
| Yazılım özellikleri | görüntü boyutu, parlaklık, pozlama süresi |
| Çıkış | 480 Mb/s, USB 2.0 |
| Sistem gereksinimleri | Windows 8/10/11 (32 bit ve 64 bit), Mac OS X, Linux, 2,8 GHz'e kadar Intel Core 2 veya üzeri, minimum 2 GB RAM, USB 2.0 bağlantı noktası, CD-ROM |
| Yazılım | Levenhuk |
| Gövde | metal |
| Güç kaynağı | 2.0 USB kablosu |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Ek | kamera, Ekos StellarMate uygulaması ile uyumludur (bir StellarMate kumanda ayrıca satın alınmalıdır) |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















