Levenhuk 1ST binoküler mikroskop, gözlemlenen nesnelerin yüksek kaliteli 3B görüntülerini oluşturan modern bir endüstriyel mikroskoptur. Mikroskop, 65 mm'lik uzun çalışma mesafesi sayesinde büyük numunelerin incelenmesine olanak tanır: madeni paralar, madenler, kaya ve değerli taş parçaları ve birçok başka nesne. Mikroskop evde kullanım için idealdir ve her koleksiyoncu, biyolog, arkeolog ve kuyumcu için harika bir destek olacaktır.
Mercekler saydamlığı yüksek camdan üretilmiştir; bu da gözlemlenen nesnelerin en küçük ayrıntılarının dahi görüntülenebilmesini sağlar. 20x sabit büyütme oranı, farklı yüzeylerin kusurlar açısından incelenmesi ve biyolojik numunelerin gözlemlenmesi için kullanışlıdır. Gözlemlenen numuneler, özel metal klipsler ile yuvarlak bir lamel yuvasına (beyaz levha) sıkıca sabitlenir.
Mikroskop, diyopter ayarı ve kaba odaklama özelliklerine sahiptir. Düşük ışıklı koşullarda çalışmak için üstte bulunan enerji tasarruflu LED aydınlatıcıyı kullanabilirsiniz. İki AA pille (ambalaja dahil değildir) çalışır.
Özellikler:
Kit içeriği:
Levenhuk 1ST stereo mikroskop, Levenhuk dijital kameralar (ayrıca satın alınır) ile uyumludur. Göz merceği tüpü içerisine bir göz merceği yerine Levenhuk dijital kameralar monte edilir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004563 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 13x17x26 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.76 kg |
| Tip | stereo/enstrümantal |
| Mikroskop başlığı türü | dürbün |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | sabit (döndürülemez) |
| Kafa eğim açısı | açılı değil |
| Büyütme, x | 20 |
| Büyütme aralığı | 200x'e kadar |
| Göz merceği boru çapı, mm | 23.2 |
| Göz mercekleri | WF10x (2 adet) |
| Objektifler | 2x |
| Çalışma mesafesi, mm | 65 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 55 — 75 |
| Lamel yuvası, mm | Ø50 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | beyaz plaka, klipsleri var |
| Odak | kaba: 35 mm |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 2 AA pil (dahil değildir) |
| Güç kaynağı: piller/yerleşik pil | evet |
| Işık kaynağı türü | 3 V/0,06 W LED |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -5 — 40 |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Uygulama | başlangıç seviyesi, uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | üst |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | toz kapağı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























