Levenhuk 2S NG Mikroskop, başlangıç seviyesindeki kişiler, çocuklar ve öğrenciler için geliştirilmiş, cazip fiyatlı basit bir mikroskoptur. Mikroskop, saydam numuneleri gözlemlemenizi sağlayan parlak alan modunda çalışır ve fiyat/kalite oranı oldukça iyidir. 200x büyütme oranı sunan Levenhuk 2S NG Mikroskop, amatör gözlemcilere bilimsel araştırmalarına başlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi gösterir.
Levenhuk 2S NG Mikroskopta aydınlatma kaynağı olarak kullanılan 1,6 inçlik bir yüzü düz, bir yüzü içbükey ayna, gözlemler için gereken ışığı sağlar ve çocukların kullanımı için ürünü güvenli kılan birkaç avantaja sahiptir. Bir yüzü düz, bir yüzü içbükey ayna en güvenli aydınlatma yöntemi olarak bilinir; ayrıca bir güç kaynağı gerektirmez ve disk diyaframı ayarlanarak kolaylıkla kontrol edilebilir.
Levenhuk 2S NG Mikroskop, sapma olmadan kaliteli görüntüler sunan bir 16x göz merceği ve görüntülerin keskinliğini artıran 0,8 inçlik odaklama kademelerine sahip bir kaba odaklama sistemi ile donatılmıştır.
Bu model, eğimli bir başlık ve lamel yuvasına sahiptir; bu şekilde mikroskopu gözlemler sırasında rahatlıkla istediğiniz konuma ayarlayabilirsiniz. Lamel yuvasında aynı zamanda numuneleri (lamel boyutları gereği yalnızca bir veya iki adet olabilir) yerinde tutmak için lamel yuvası klipsleri bulunur. Güvenilir metal yapısı, mikroskopun dengeli durmasını sağlar.
Levenhuk 2S NG Mikroskop kiti içeriği:
Mikroskop altında inceleyebileceğiniz bazı şeyler:





Levenhuk 2S NG Mikroskop, Levenhuk dijital kameralar (ayrıca satın alınır) ile uyumludur. Göz merceği tüpü içerisine bir göz merceği yerine Levenhuk kameralar monte edilmiştir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004266 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 14x19x32 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.25 kg |
| Tip | biyolojik, ışık/optik |
| Mikroskop başlığı türü | monoküler |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | sabit (döndürülemez) |
| Kafa eğim açısı | açılı değil |
| Büyütme, x | 200 |
| Büyütme aralığı | 200x'e kadar |
| Göz merceği boru çapı, mm | 23.2 |
| Göz mercekleri | 12,5x |
| Objektifler | 16x (akromatik) |
| Lamel yuvası, mm | 100x90 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | klipsleri var |
| Diyafram | diyafram disk (6 açıklık) |
| Odak | kaba (20 mm) |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | ayna |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Uygulama | başlangıç seviyesi, okul/eğitim |
| Aydınlatma konumu | daha düşük |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























