Levenhuk 320 PLUS, monoküler başlıklı bir profesyonel laboratuvar mikroskopudur. Akromatik optik parçalar ve işaretçili geniş açılı göz mercekleri ile araştırma laboratuvarlarındaki, tanılama laboratuvarlarındaki, bilim ve araştırma kurumlarındaki uzmanlar, sunulan olasılıkları büyük oranda takdir edecektir. Mikroskop, çeşitli bilimsel alanlarda gözlemlerin yapılması için uygundur ve patolo-anatomik, ürolojik araştırmalar ve diğer araştırmalar için kullanılabilir.
Mikroskop, 360° dönen bir monoküler başlık içerir. 45° eğim açısına sahiptir. Döner burun parçasında sapmasız net ve kontrast bir görüntü sunan dört akromatik objektif bulunur. Bir 100x objektif kullanıldığında, gözlemler yağa daldırma kullanılarak gerçekleştirilebilir (bir daldırma yağı şişesi kite dahildir). Mikroskop, 40 ile 1600x aralığında büyütme oranları sunar.
Lamel yuvası bir mekanik ölçekle donatılmıştır. Bunun altında, iris diyaframlı bir Abbe kondansatör bulunur. Mikroskopa ışık filtreleri takabilirsiniz. Kite dahil olarak üç filtre sunulmaktadır. Parlaklık ayarlı LED aydınlatma, mikroskopun alt kısmında yer alır; bu nedenle gözlemler iletilen ışıkta gerçekleştirilir. Aydınlatma AC güç kaynağı veya piller ile desteklenebilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
Dikkat! Şebeke voltajının ABD ve Kanada'da 110 V, birçok Avrupa ülkesinde ise 220–240 V olduğunu unutmayın. Doğru şebeke voltajı için teknik özellikler tablosunu inceleyin ve dönüştürücü kullanmadan 110 V cihazı 220 V prize veya 220 V cihazı 110 V prize takmayı asla denemeyin.
Bunu bir mikroskop altında görebilirsiniz:





Levenhuk 320 PLUS Mikroskop, Levenhuk dijital kameralar (ayrıca satın alınır) ile uyumludur. Göz merceği tüpü içerisine bir göz merceği yerine Levenhuk kameralar monte edilmiştir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004495 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 39x25x21 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 3.26 kg |
| Tip | biyolojik, ışık/optik |
| Mikroskop başlığı türü | monoküler |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | 360° dönebilir |
| Kafa eğim açısı | 45° |
| Büyütme, x | 40 — 1600 |
| Büyütme aralığı | 1280x ve üstü |
| Göz merceği boru çapı, mm | 23.2 |
| Göz mercekleri | İşaretçili WF10x, İşaretçili WF16x |
| Objektifler | akromatik: 4x, 10x, 40xs, 100xs (yağa daldırma) |
| Döner burun parçası | 4 hedef için |
| Lamel yuvası, mm | 110x125 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | 58/25 |
| Lamel yuvası özellikleri | mekanik çift katmanlı |
| Kondansatör | İris diyaframlı Abbe N. A. 1,25 |
| Diyafram | iris |
| Odak | koaksiyel, kaba (20 mm), ince (0,002 mm) |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | 220 V/50 Hz veya 3 adet AA pil (kite dahil değildir) |
| Güç kaynağı: piller/yerleşik pil | evet |
| Işık kaynağı türü | 0,75 W |
| Işık filtreleri | mavi, yeşil, sarı |
| Ek | daldırma yağı dahildir |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Uygulama | laboratuvar/tıbbi |
| Aydınlatma konumu | daha düşük |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | toz kapağı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























