Levenhuk 400B, mikrobiyologların, sağlık çalışanlarının, veterinerlerin, ornitologların, ekologların ve biyokimyagerlerin profesyonel çalışmalarına yönelik bir binoküler laboratuvar mikroskopudur. Bu genel model, yağa daldırma araştırmalarının yanı sıra parlak alan araştırmaları için de kullanılabilir. Bu mikroskop güvenilir bir metal gövdeye sahiptir; yüksek kaliteli akromatik optik parçalar ve kolektörlü bir parlak LED ışık ile donatılmıştır.
Binoküler başlık, göz yorgunluğunu azalttığından mikroskop ile uzun süreli çalışmalar için idealdir. Kendi ekseni etrafında 360° döndürülebilir, görsel kısım 30° eğimlidir. Geniş alanlı göz mercekleri 10x büyütme oranı sağlar; akromatik objektifler döner burun parçasına önceden monte edilmiş şekilde sunulur; bunlar, 4x, 10x, 40x ve 100x oranlarda büyütme sağlar. Mikroskop, toplamda 40x ile 1000x aralığında büyütme oranları sunar. 40x ve 100x objektifler, ön mercekte koruyucu yaylı çerçevelerle donatılmıştır. Bir 100xs objektif yağa daldırma için kullanılabilir.
Lamel yuvası bir mekanik ölçekle donatılmıştır; lamel yuvasının iris diyaframlı ve filtre tutuculu bir Abbe kondansatör bulunur. Aşağıda bir aydınlatma birimi bulunur: kolektörlü bir LED ışık. Işık parlaklığı ayarlanabilir. Mikroskoba pilleri kullanarak güç sağlanması mümkün olduğu için, bir elektrik prizinden uzakta olduğunuzda cihazı kullanmak kolaydır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005256 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 40x19x27 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 3.86 kg |
| Tip | biyolojik, ışık/optik |
| Mikroskop başlığı türü | dürbün |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | 360° dönebilir |
| Kafa eğim açısı | 30° |
| Büyütme, x | 40 — 1000 |
| Büyütme aralığı | 800x–1280x |
| Göz merceği boru çapı, mm | 23.2 |
| Göz mercekleri | WF10x/18 mm (2 adet) |
| Objektifler | akromatik: 4x, 10x, 40xs, 100xs (yağa daldırma) |
| Döner burun parçası | 4 hedef için |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 48 — 75 |
| Lamel yuvası, mm | 115x110 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | 55/20 |
| Lamel yuvası özellikleri | mekanik çift katmanlı |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±5 |
| Kondansatör | İris diyaframlı ve filtre tutuculu Abbe N. A. 1,25 |
| Diyafram | iris |
| Odak | koaksiyel, kaba (12 mm), ince (0,002 mm) |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | 110–220 V, AC adaptörü (dahil) yoluyla, 3 AA pil (dahil değildir) |
| Güç kaynağı: piller/yerleşik pil | evet |
| Işık kaynağı türü | kolektörlü, 1 W LED |
| Işık filtreleri | mavi, yeşil, sarı |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Uygulama | laboratuvar/tıbbi |
| Aydınlatma konumu | daha düşük |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | toz kapağı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























