Levenhuk 4ST Binoküler Mikroskop, düzlemsel olmayan nesnelerle çalışmak için kullanılan bir klasik stereoskopik mikroskoptur. Bu cihaz, jeolojik ve biyolojik numunelerin, küçük makine parçalarının, kumaşların, madeni paraların ve sanat nesnelerinin incelenmesi için kullanılabilir. Bu model, basit kullanımı ile evde kullanım için iyi bir seçenektir. Üstün mekanik ve optik özellikleri sayesinde mikroskop çeşitli mesleklerden uzmanlar arasında yoğun talep görmektedir.
Mikroskop optik parçaları camdan yapılmıştır; objektif iki büyütme oranı sunar: 2 ve 4 kat, geniş alanlı göz mercekleri 10 kat yakınlaştırma yapabilir. Genel büyütme oranı 20x ile 40x aralığındadır. Kaba odaklama ayarı yapılabilir. Binoküler başlık hafif açılıdır; bu da uzun süreli gözlemlerin çok konforlu bir biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlar. Gerekli olması halinde, başlık 360° döndürülebilir.
Numunelerin aydınlatılması için iki ışık kullanılır: bir üst ışık ve bir alt ışık. Her iki ışık da parlaklığı ayarlanabilir LED'dir. Aydınlatma, bir AC güç kaynağı ile desteklenir. Bu aydınlatma sistemi, her saydamlık derecesindeki numuneleri inceleyebilmenizi sağlar: opak, yarı saydam ve saydam.
Özellikler:
Kit içeriği:
Dikkat: Doğru şebeke voltajı için teknik özellikler tablosunu inceleyin ve dönüştürücü kullanmadan 110 V cihazı 220 V prize veya 220 V cihazı 110 V prize takmayı asla denemeyin. Şebeke voltajının ABD ve Kanada'da 110 V, birçok Avrupa ülkesinde ise 220–240 V olduğunu unutmayın.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004570 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 38x25x33 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 3.52 kg |
| Tip | stereo/enstrümantal |
| Mikroskop başlığı türü | dürbün |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | 360° dönebilir |
| Kafa eğim açısı | 45° |
| Büyütme, x | 20 — 40 |
| Büyütme aralığı | 200x'e kadar |
| Göz merceği boru çapı, mm | 30 |
| Göz mercekleri | WF10x/22 mm (2 adet) |
| Objektifler | 2x–4x (yakınlaştırma) |
| Çalışma mesafesi, mm | 130 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 55 — 75 |
| Lamel yuvası, mm | Ø95 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | iki plaka: siyah beyaz çift taraflı ve mat cam, klipsleri var |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±5 |
| Odak | kaba: 35 mm |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | 220 V/50 Hz |
| Işık kaynağı türü | üst: 1 W LED, alt: 2 W LED |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | 5 — 35 |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Uygulama | uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | çift |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | toz kapağı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























