Levenhuk 5S NG Mikroskop, eğitimine devam edenler ve hobi düzeyinde bilimle ilgilenenler için ideal, giriş seviyesinde bir optik araçtır. Çocuklar, orta okul veya lise çağındaki öğrenciler için ideal bir seçim olacaktır. Levenhuk 5S NG Mikroskop ile biyoloji laboratuvar çalışmalarını gerçekleştirebilir; evinizde bilimsel deneyler yapabilir ve mikro dünyayı keşfedebilirsiniz. Mikroskop, tek hücreli organizmaların harika bir görüntüsünü sağlayacak şekilde 500x'e kadar büyütme oranı sunar. Bu büyütme oranı, hazırlanmış mikroskop slaytlarının incelenmesi için yeterlidir.
Levenhuk 5S NG Mikroskop, basit, güvenilir ve güvenli bir optik araçtır. Mikroskop slaytlarının aydınlatılması için bir ayna kullanılır. Elektrik enerjisi veya AC güç kaynağı gerektirmediğinden çocukların elektrik ile temas etmesi gerekmeyecektir. Genç kaşifleri, güvenliğinden endişe etmeden cihazla tek başına bırakabilirsiniz. Aydınlatma yoğunluğu kontrolü için bir diyafram disk ayarından faydalanılır.
Mikroskopun optik elemanlarının tamamı camdan yapılmıştır ve dayanıklı bir metal gövde ile korunmaktadır. Döner burun parçası, üç objektif merceği için geliştirilmiştir ve kolaylıkla döndürülür. Monoküler burun parçası, uygun büyütme oranının elde edilmesi için göz merceklerinin değiştirilmesine olanak tanır. Lamel yuvası, standart lamel yuvası klipsleriyle donatılmıştır. İnce ve kaba odaklama düğmeleriyle keskinliği ayarlayabilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
Levenhuk 5S NG Mikroskop, Levenhuk dijital kameralar (ayrıca satın alınır) ile uyumludur. Göz merceği tüpü içerisine bir göz merceği yerine Levenhuk kameralar monte edilmiştir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004273 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 25x20x36 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 2.9 kg |
| Tip | biyolojik, ışık/optik |
| Mikroskop başlığı türü | monoküler |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | sabit (döndürülemez) |
| Kafa eğim açısı | açılı değil |
| Büyütme, x | 40 — 500 |
| Büyütme aralığı | 200x–800x |
| Göz merceği boru çapı, mm | 23.2 |
| Göz mercekleri | 10x, 12,5x |
| Objektifler | 4x, 10x, 40xs (yay) |
| Döner burun parçası | 3 hedef için |
| Lamel yuvası, mm | 110x120 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | klipsleri var |
| Diyafram | diyafram disk (5 açıklık) |
| Odak | kaba (50 mm) ve ince (1,8–2,2 mm) |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | ayna |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Uygulama | okul/eğitim |
| Aydınlatma konumu | daha düşük |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























