Levenhuk 5ST Mikroskop, hem evde hem de profesyonel laboratuvarlarda kullanım için ideal, modern bir araçtır. Bu laboratuvar mikroskopunun uzun çalışma mesafesi (160 mm, 6,3 inç) sayesinde coğrafi numuneler, mücevherler, saatler, kumaşlar, tarım ürünleri ve daha fazlası dahil olmak üzere istediğiniz her şeyi inceleyebileceksiniz.
Bu modern ölçüm mikroskopundaki optik parçalar, numunelerin ayrıntılı bir biçimde incelenmesine ve boyutlarının hassas bir şekilde ölçülmesine olanak verecek şekilde gözlemlenen nesnelerin yüksek kaliteli görüntülerini oluşturur.
WF10x göz merceği ve 2x ile 4x büyütme oranlı göz mercekleriyle bu laboratuvar mikroskopu 20x ile 40x arası oranlarda büyütme sağlar. Levenhuk 5ST'nin binoküler başlığı, 60 derece açılıdır ve bu şekilde numuneleri yorulmadan, uzun süreyle gözlemleyebilirsiniz.
Gözlemler sırasında konforu artırmak üzere binoküler başlığın gözbebekleri arası mesafesi 54–76 mm (2,1–3 inç) arasına ayarlanabilir. Görüntü, mikroskop gövdesinde kaba odaklama tekerinin çevrilmesiyle odaklanır. Üst ve alt aydınlatma kaynakları, gözlemleriniz için yeterli aydınlatmayı sağlar.
Daha etkili gözlemler için lamel yuvası levhası döndürülerek siyah veya beyaz tarafı yukarı getirilecek şekilde konumlandırılabilir ve bu şekilde gözlemlenen numunenin kontrastı artırılabilir.
Kit içeriği:
Dikkat: Doğru şebeke voltajı için teknik özellikler tablosunu inceleyin ve dönüştürücü kullanmadan 110 V cihazı 220 V prize veya 220 V cihazı 110 V prize takmayı asla denemeyin. Şebeke voltajının ABD ve Kanada'da 110 V, birçok Avrupa ülkesinde ise 220–240 V olduğunu unutmayın.
Mikroskop altında inceleyebileceğiniz bazı şeyler:





Levenhuk 5ST Mikroskop, Levenhuk dijital kameralar (ayrıca satın alınır) ile uyumludur. Levenhuk kameralar, her kamera ile birlikte kite dahil edilen 23,2–30,5 mm'lik adaptör kullanılarak göz merceği yerine göz merceği tüpüne takılır.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004532 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 35x27x49 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 5.15 kg |
| Tip | stereo/enstrümantal |
| Mikroskop başlığı türü | dürbün |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | sabit (döndürülemez) |
| Kafa eğim açısı | 30° |
| Büyütme, x | 20 — 40 |
| Büyütme aralığı | 200x'e kadar |
| Göz merceği boru çapı, mm | 30.5 |
| Göz mercekleri | WF10x (2 adet) |
| Objektifler | 2x–4x (yakınlaştırma) |
| Çalışma mesafesi, mm | 160 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 54 — 76 |
| Lamel yuvası, mm | Ø93 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | iki plaka: siyah beyaz çift taraflı ve mat cam, klipsleri var |
| Odak | kaba (100 mm) |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | 220 V/50 Hz |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Uygulama | uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | çift |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | toz kapağı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























