Levenhuk 900B, güçlü bir LED ışık ve 40 ile 1.000 kat arası büyütme oranına sahip bir binoküler laboratuvar mikroskopudur. Tıp, mikrobiyoloji, veterinerlik ve biyokimya araştırmaları için idealdir. Bir klinikte ve yüksek eğitim bölümünde kullanılabilir. Mikroskop birçok farklı çalışma için kullanılabilir.
Binoküler mikroskop başlığı 30° açılı olduğundan uzun süreli gözlemler için pratiktir. Akromatik optik parçalar iyi bir görüntü sağlar. Kit, 10x büyütme oranlı iki geniş alanlı göz merceği ve 4x, 10x, 40x ve 100x büyütme oranında büyütme dört objektif ile donatılmıştır. 100x objektif, yağa daldırmaya uyarlanmıştır. İki objektifte ön mercek koruması (yaylı çerçeve) bulunur: 40x ve 100x değerinde olanlar. Kaba ve ince odaklama ayarı için mikroskop gövdesi üzerindeki odaklama düğmelerini kullanın.
Aydınlatma ünitesi, lamel yuvasını aşağıdan aydınlatır. Mikroskop slaytları, bir mekanik ölçek yardımıyla masa üzerine yerleştirilir. Işık demeti, iris diyaframlı bir Abbe kondansatör ile kontrol edilirken aydınlatma gücü bir AC güç kaynağı ile sağlanır. Aydınlatma kaynağı, kolektörlü, güçlü bir 3 watt'lık LED ışıktır.
Levenhuk 900B, yüksek kaliteli optik parçalar içeren güvenilir optik araçlardır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005331 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 51x25x40 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 6.38 kg |
| Tip | biyolojik, ışık/optik |
| Mikroskop başlığı türü | dürbün |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | 360° dönebilir |
| Kafa eğim açısı | 30° |
| Büyütme, x | 40 — 1000 |
| Büyütme aralığı | 800x–1280x |
| Göz merceği boru çapı, mm | 23.2 |
| Göz mercekleri | WF10x/18 mm (2 adet) |
| Objektifler | akromatik: 4x, 10x, 40xs, 100xs (yağa daldırma) |
| Döner burun parçası | 4 hedef için |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 48 — 75 |
| Lamel yuvası, mm | 130x120 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | 70/30 |
| Lamel yuvası özellikleri | mekanik çift katmanlı |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±5 |
| Kondansatör | İris diyaframlı ve filtre tutuculu Abbe N. A. 1,25 |
| Diyafram | iris |
| Odak | koaksiyel, kaba (25 mm), ince (0,002 mm) |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | 110–220 V |
| Işık kaynağı türü | kolektörlü, 3 W LED |
| Işık filtreleri | mavi, yeşil, sarı |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Uygulama | laboratuvar/tıbbi |
| Aydınlatma konumu | daha düşük |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | toz kapağı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























