Dahili 3,5 inçlik LCD ekran ile donatılmış olan Levenhuk DTX 500 LCD Dijital Mikroskop, numuneleri 20x ilâ 500x büyüklüklerde incelemenize ve çalışmanızın sonuçlarını bir microSD karta resim veya video biçiminde kaydedebilmenize olanak tanır. 8 dahili LED ışık çalışma yüzeyini eşit derecede aydınlatır ve minimum düzeyde enerji tüketimi sağlar. Aydınlatma sistemi ayrıca parlaklık ayarlama olanağı da sunar.
Bu mikroskopun lamel yuvası bir ölçüm göstergesi (x ekseni boyunca 8 cm ve y ekseni boyunca 6 cm) ve kamera altında numunenin sabitlenmesi için iki klipsle donatılmıştır.
Yüksek kaliteli LCD panel, kristal netlikte görüntüler sunar ve parlaklığı, pozlamayı ve renk dengesini hızlıca değiştirmenize olanak tanıyan düğmelere sahiptir. Levenhuk DTX 500 LCD'yi kit ile birlikte verilen USB kablosunu kullanarak kolaylıkla bilgisayarınıza bağlayabilir ve gözlemleriniz sırasında oluşturduğunuz tüm dosyaları sabit sürücünüze kopyalayabilirsiniz. Bu heyecan verici model, gözlemlenen görüntülerin gerçek zamanlı olarak bir TV ekranına veya projektöre aktarılması için bir AV çıkışıyla donatılmıştır.
Levenhuk DTX 500 LCD Dijital Mikroskop, kite dahil Li-iyon pil ile desteklenir ve bu piller de 2 saate kadar bağımsız çalışma yapılmasını sağlar. Mikroskopa aynı zamanda bilgisayarınızın USB bağlantı noktası aracılığıyla enerji verilebilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
Yazılımın kullanılmasıyla ilgili öneriler:
Programın doğru şekilde çalışabilmesi için lütfen yüklenen uygulamayı yalnızca mikroskopunuz bir bilgisayara bağlandığında ve gözlem yapmaya hazır olduğunda başlatın.
Levenhuk DTX 500 LCD Dijital Mikroskop, harici dijital kameralar ile uyumlu değildir.
* Dikkat: Doğru şebeke voltajı için teknik özellikler tablosunu inceleyin ve dönüştürücü kullanmadan 110 V cihazı 220 V prize veya 220 V cihazı 110 V prize takmayı asla denemeyin. Şebeke voltajının ABD ve Kanada'da 110 V, birçok Avrupa ülkesinde ise 220–240 V olduğunu unutmayın.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004334 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 20x14x33 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.4 kg |
| Tip | dijital |
| Mikroskop başlığı türü | dijital ekran/PC monitörü |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | 3,5'' renk LCD ekran (sabit) |
| Büyütme, x | 20 — 500 |
| Büyütme aralığı | 200x–800x |
| Lamel yuvası, mm | 95x98 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | 0–40, dikey |
| Lamel yuvası özellikleri | bir ölçüm ölçeği ile, klipsleri var |
| Odak | manuel, 0–150 mm |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | 100–240 V, 50/60 Hz, 5 V, 1 A çıkış, Li-iyon pil 3,7 V/1050 mAh |
| Güç kaynağı: piller/yerleşik pil | evet |
| Ek | pille çalışma: 2 saat; şarj süresi: 2 saat |
| Ek cihaz bağlama özelliği | 32 GB'ye kadar microSD hafıza kartlarını destekler (dahil değildir) |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Uygulama | uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | üst |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Maksimum çözünürlük | 12 MP, 8 MP, 5 MP, 3 MP, 1,3 MP, VGA |
| Megapiksel | 5 (12'ye kadar enterpolasyon ile) |
| Video kaydı | evet |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Video biçimi | *.avi |
| Kare oranı | Saniyede 30 kare |
| Yazılım, sürücüler | ölçüm fonksiyonlu fotoğraf ve video çekme ve işleme yazılımı |
| Çıkış | USB 2.0 |
| Sistem gereksinimleri | İS Windows 7/8/10, Mac 10.6 ~ 10.15; 1,8 GHz Intel P4 ve üstü, 512 MB RAM, 64 MB video kartı, USB 2.0, CD-ROM |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























