Levenhuk LabZZ M4 Stereo Mikroskop büyük madenlerin, kayaların, madeni paraların, toprak numunelerinin, bitkilerin veya böceklerin incelenmesi için idealdir. Bu model, özel olarak çocuklar için geliştirilmiştir. Mikroskop, nispeten küçük, hafif ve kolay taşınır bir yapıdadır; bu da genç biyologların gerçek bilimsel deneyler yapmasını ve çevremizdeki dünya hakkında daha fazla bilgi edinmesini mümkün kılar.
Mikroskop kullanışlı bir binoküler başlıkla donatılmıştır ve 2x oranda büyütme sağlayan bir objektif merceğine sahiptir. Kite dahil edilen iki 20x geniş alanlı göz merceğini kullanabilir ve toplamda 40x büyütme oranına ulaşabilirsiniz. Stereo görüntüler, gözlemlenen nesnenin en küçük ayrıntılarını dahi gösterir. Geniş görüş alanı uzatılmış cisimlerin incelenmesine olanak tanır ve 40x büyütme oranı da dokuları ayrıntılı olarak öğrenmenize yardımcı olur.
Hazırlanmış slaytlar yuvarlak lamel yuvasına yerleştirilir ve metal klipslerle sabitlenir. Yetersiz ışık koşullarında üst LED aydınlatma faydalı olacaktır. 2 AA pille desteklenir (ürünle birlikte verilmez).
Kit içeriği:
Levenhuk LabZZ M4 Stereo Mikroskop, Levenhuk dijital kameralar (ayrıca satın alınır) ile uyumludur. Göz merceği tüpü içerisine bir göz merceği yerine Levenhuk dijital kameralar monte edilir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555011509 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 17x13x25 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.77 kg |
| Tip | stereo/enstrümantal |
| Mikroskop başlığı türü | dürbün |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | sabit (döndürülemez) |
| Kafa eğim açısı | açılı değil |
| Büyütme, x | 40 |
| Büyütme aralığı | 200x'e kadar |
| Göz merceği boru çapı, mm | 23.2 |
| Göz mercekleri | WF20x (2 adet) |
| Objektifler | 2x |
| Çalışma mesafesi, mm | 75 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 50 — 75 |
| Lamel yuvası, mm | Ø50 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | beyaz plaka, klipsleri var |
| Odak | kaba: 35 mm |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 2 AA pil (dahil değildir) |
| Güç kaynağı: piller/yerleşik pil | evet |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -5 — 40 |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Uygulama | başlangıç seviyesi, uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | üst |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























