Levenhuk Rainbow DM700 LCD geniş LCD ekranlı bir dijital mikroskoptur. Bu mikroskop, kumaşların, böceklerin, madeni paraların ve banknotların, çiçek numunelerinin ve makineler ile elektroniklerin incelenmesi için kullanılabilir. Mikroskop yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar çekebilmenizi sağlar ve cihazı kumanda etmek için kablosuz uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz.
Mikroskop büyütme oranı 10 ve 200 kat arasında değişir ve optik büyütme oranı 10 ilâ 50 kattır. Objektiften gelen görüntü, dahili 7 inçlik renkli ekranda görüntülenir. Görüntü keskindir ve kolaylıkla okunabilir. Ekranın altında kumanda düğmeleri bulunur; bunlar uzaktan kumandada da yer almaktadır. Uzaktan kumandanın yardımıyla aydınlatma parlaklığını ayarlayabilir, gözlemler için uygun büyütme oranını seçebilir, fotoğraf ve video çekebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Mikroskop lamel yuvası üstten ve alttan aydınlatılır. Bu da her saydamlık derecesindeki numuneleri inceleyebilmenizi sağlar. Mikroskop slaytlarının sabitlenmesi için metal klipsler kullanılır. Kit kapsamında kullanıma hazır numunelerden oluşan küçük bir set verilmektedir.
Cihazın dijital yeterliliklerine özellikle dikkat etmelisiniz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz. Çözünürlük, fotoğraflar için 12 Mpx, videolar için Tam HD'ye kadardır. Veriler bir bellek karta (ayrıca satın alınır) kaydedilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004440 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 26x23x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.22 kg |
| Tip | dijital |
| Mikroskop başlığı türü | dijital ekran/PC monitörü |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | 7" eğilebilen renkli LCD ekran |
| Büyütme, x | 10 — 200 |
| Büyütme aralığı | 200x'e kadar |
| Lamel yuvası, mm | 120x180 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | 83/43 |
| Lamel yuvası özellikleri | klipsleri var |
| Odak | kaba (90 mm) |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | aydınlatma ve LCD ekran: 110–220 V; USB kablosuyla 5 V, 1 A (dahildir); uzaktan kumanda: AAA pil – 2 adet (dahil değildir) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -20 — 70 |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Uygulama | uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | çift |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Deney seti dahildir | yes |
| Maksimum çözünürlük | görüntü: 4032x3024 piksel; video: 1080 FHD 1920x1080 piksel |
| Megapiksel | sensör: 2; görüntü: 12 |
| Sensör elemanı | 1/2,9" CMOS |
| Piksel boyutu, μm | 2.8x2.8 |
| Video kaydı | evet |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Video biçimi | *.avi |
| Spektral aralık, nm | 410–1100 |
| Beyaz dengesi | manuel |
| Pozlama kontrolü | manuel |
| Hassasiyet, 550 nm'de V/lüks-sn | 3.8 |
| Çıkış | microSD kart yuvası, mini-USB |
| Sistem gereksinimleri | bir bilgisayara bağlanmak için tasarlanmamıştır |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























