



Bu Levenhuk Wezzer PLUS LP30 termometredir – dış ortamlardaki hava durumunu izlemek ve bir odadaki mikro iklimi kontrol etmek için mükemmel bir araçtır. İç ve dış mekanların doğru sıcaklıklarını kaydeder, dış mekanda havadaki nemi ölçer, hava durumunu tahmin eder ve meteorolojik değişikliklerdeki yönelimleri değerlendirir. Maksimum ve minimum değerler cihazın belleğine kaydedilir. İklim kontrolü özelliklerine ek olarak, son derece kullanışlı olan bir takvim ve saat de bulunmaktadır: cihaz aynı anda birden çok cihaz olarak kullanılabilir.
Termometre, dış ortam ölçümleri için kablosuz bir uzak sensörle birlikte temin edilir. Sensör sıcaklık ve nemi algılar, okumaları kendi küçük ekranında görüntüler. Gösterim konsolu için ekranın üst tarafında saati, orta kısımda haftanın gününü, tarihi ve hava tahmini simgesini ve alt kısımda iç ve dış mekan sıcaklık okumalarını kontrol edebilirsiniz. Rakamların yanındaki oklar artan veya azalan yönelimleri gösterir. Havanın soğuyacağını veya ısınacağını her zaman önceden bileceksiniz!
Kontrol düğmeleri arka panelde bulunmaktadır, bu da Levenhuk Wezzer PLUS LP30’un şık ve minimalistik görünmesini sağlamaktadır. Gösterim konsolu katlanır bir masa sehpasına sahiptir, sensörde bir duvara montaj deliği bulunmaktadır.
Uzak sensörler için alkalin pillerin kullanımı önerilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016412 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 25x21x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.53 kg |
| Kullanım yeri | dış mekanlar, iç mekanlar |
| Tip | termometre |
| Dahili özellikler | higrometre, saat, takvim, termometre |
| Tasarım | dijital, kablosuz, masa üstü |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %15 ila %95 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | 35‒75% RH: ±5% RH; 20‒35% RH: ±10% RH; 75‒95% RH: ±10% RH |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0...+50 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0 — 50 |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -30...+60 °C |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -30 — 60 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±1 °C (0…+50 °C); ±2 °C (–20…0 °C); ±4 °C (–30…–20 °C) |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 2 |
| Ekran sayısı | 2 |
| Radyo sinyali frekansı, MHz | 433.92 |
| Radyo sinyali yarıçapı, m | 100 |
| Güç kaynağı | Hava durumu istasyonu: AAA piller – 3 adet dahil değildir), sensörler: AAA piller – 2 adet (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Bağlı dış mekan sensörlerinin sayısı | 1 adet (dahildir) |
| Hava eğilimi mevcut | yes |
| Kablosuz sensör | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





