



Levenhuk Wezzer Tick H50 Saat-termometre kesinlikle favori aletiniz olacak. Cihaz çok şık bir tasarıma sahiptir: Üzerinde az ve öz kontrast rakamlar bulunan siyah renkli bir LCD yansıtma ekranı. Bir FM radyo, termometre ve higrometre vardır ve saat, döner projektör ile tavana veya duvara yansıtılabilir. Ayrıca bu saatten akıllı telefonunuzu şarj edebilirsiniz; arka panelde mobil cihazları şarj etmek için bir USB bağlantı noktası bulunur.
Tüm veriler ekranda grafiksel olarak görüntülenir: Aşağıda saati, bir çalar saat ve bir erteleme işlevini, yanında sıcaklık ve nemi görebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan gece modunu açmak da dahil olmak üzere parlaklığı ayarlayabilirsiniz (ekran arka ışığı otomatik olarak karardığında). Bir FM yayın bandı bulunur ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bir otomatik kapanma işlevi de mevcuttur; radyo dinleyerek uykuya dalmak istiyorsanız bunu ayarlamak uygundur.
Kontrol düğmeleri arka paneldedir ve bu nedenle ön panelin tüm tasarımını bozmazlar. Cihaz bir AC güç kaynağından desteklenir. Saati yalnızca bir sehpanın üzerine yerleştirebilirsiniz.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016580 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 19x9x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.245 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | saat |
| Dahili özellikler | higrometre, radyo, saat, termometre, çalar saat |
| Tasarım | dijital, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %20 Ila %95 |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0...+50 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0 — 50 |
| === Sınırlayıcı === | Saat (saat/tarih/takvim) |
| Saat | yes |
| Saat biçimi | 12 saat, 24 saat |
| Çalar saat | yes |
| İstisnai özellikler | gecikmeli erteleme özelliği ve iki alarm |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | 1000 mA (adaptör dahil değildir), CR2032 tip pil — 1 adet, 210 mAh (yedek, dahil değildir), USB kablosu ile AC güç kaynağı 5 V |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | gece modu ile, parlaklık ayarlı |
| Projektör | yes |
| Ek | FM radyo, USB bağlantı noktası, otomatik kapanma işlevi, projektör: ayarlanabilir parlaklık (3 seviye), ses seviyesi düğmesi |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





