Levenhuk ZOOM 1B, geniş bir çalışma mesafesine sahip bir mikroskoptur. Coğrafi numunelerin, mücevherlerin, biyolojik cisimlerin, kumaşların, devre kartlarının ve küçük mekanizmaların incelenmesinde kullanışlıdır. Mikroskop aynı zamanda hobiler ve profesyonel faaliyetler için de kullanılabilir (ör. servis merkezleri veya saat atölyeleri).
Tasarım açısından, mikroskop bir taban, dikey bir sehpa ve bir optik başlıktan oluşur. Aynı anda her iki gözünüzle gözlem yapabilirsiniz; başlık hafif açılıdır ve 360° döndürülebilir. Kit, 10x büyütme oranlı, geniş alanlı iki göz merceği içerir. Optik düzen, bir yakınlaştırma objektifi ile desteklenmektedir; bu sayede mikroskopun büyütme oranını yalnızca kademeli olarak değil, aynı zamanda sorunsuz bir şekilde de değiştirebilirsiniz. Genel büyütme oranı 7 ile 45 kat aralığındadır. Kaba odaklama ayarı yapılabilir.
Mikroskop iki ışık kaynağına sahiptir: üst ve alt LED ışıklar. Bu da her saydamlık derecesindeki numunelerin incelenebilmesini sağlar. Parlaklık ayarı, en iyi aydınlatma seviyesinin seçilmesini kolaylaştırır; bu şekilde bunlardan herhangi birini inceleyebilirsiniz. Işık, bir AC güç kaynağı ile desteklenir.
Mikroskopun gövdesi metalden yapılmıştır; bu nedenle de oldukça dayanıklı ve sağlamdır.
Özellikler:
Kit içeriği:
Dikkat: Doğru şebeke voltajı için teknik özellikler tablosunu inceleyin ve dönüştürücü kullanmadan 110 V cihazı 220 V prize veya 220 V cihazı 110 V prize takmayı asla denemeyin. Şebeke voltajının ABD ve Kanada'da 110 V, birçok Avrupa ülkesinde ise 220–240 V olduğunu unutmayın.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005379 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 45x34x37 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 5.62 kg |
| Tip | stereo/enstrümantal |
| Mikroskop başlığı türü | dürbün |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Başlık | 360° dönebilir |
| Kafa eğim açısı | 45° |
| Büyütme, x | 7 — 45 |
| Büyütme aralığı | 200x'e kadar |
| Göz merceği boru çapı, mm | 30 |
| Göz mercekleri | WF10x/22 mm (2 adet) |
| Objektifler | 0,7–4,5x (yakınlaştırma) |
| Çalışma mesafesi, mm | 235 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 48 — 75 |
| Lamel yuvası, mm | Ø95 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | iki plaka: siyah beyaz çift taraflı ve mat cam, klipsleri var |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±5 |
| Odak | kaba (50 mm) |
| Gövde | metal |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | 220 V/50 Hz |
| Işık kaynağı türü | üst: 3 W LED, alt: 2 W LED |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | 5 — 35 |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Uygulama | uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | çift |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | toz kapağı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























