Levenhuk DTX 43 Dijital Büyüteç, okuma ve küçük nesneleri gözlemleme için kullanılabilecek modern bir araçtır. Büyüteç, dört sabit büyütme oranı sağlar ve görüntüleri bir monitöre veya TV ekranına aktarabilmenizi sağlar. Ekran görüntüleri alabilir ve bunları ilerideki çalışmalar için bir bellek kartına kaydedebilirsiniz.
Bu büyüteç kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Doğrudan metnin üzerinde tutmanız ve okudukça sayfa üzerinde hareket ettirmeniz yeterlidir. Genişletilmiş bir görüntü doğrudan dahili LCD ekranda görüntülenecektir. Büyütecin fotoğraf çekimi sırasında bir bilgisayara bağlanması durumunda görüntüyü bilgisayarın sabit sürücüsüne kaydedebilirsiniz. Büyüteç görüntüler ve metinlerin daha ayrıntılı bir biçimde incelenebilmesi için bir televizyona veya bilgisayara bağlanabilir. Renk modlarını ve büyütme oranını gerçek zamanlı olarak değiştirebilir ve sizin için en konforlu olanı seçebilirsiniz. Metinler ile çalışırken ekran görüntüleri alabilir ve bunları bir bellek kartına veya sabit sürücüye kaydedebilirsiniz.
Levenhuk DTX 43 Dijital Büyüteç pille veya AC gücüyle desteklenir. Yeniden şarj etmeden çalıştırma süresi 120 dakikadır. Büyüteçte dahili LED aydınlatma bulunur; bu da tamamen karanlık ortamlarda dahi okuma yapabilmenizi mümkün kılar. Özel katlanır sehpayı kullanarak büyüteci masa yüzeyinin üzerine kaldırabilir ve yazmak için kullanabilirsiniz. Levenhuk DTX 43 ile harfleri bir araya getirebilir, çengel bulmacaları çözebilir ve çizim yapabilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004341 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 16x18x6 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.5 kg |
| Dijital | yes |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 6 — 14 |
| Büyütme, x | 6–14 (6x, 8x, 10x, 14x) |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| LCD ekran | 4,3" |
| Odak | manuel, 10–500 mm |
| Ek cihaz bağlama özelliği | HDMI kablosu yoluyla bir TV'ye, USB kablosuyla bir bilgisayara, microSD 4 GB–64 GB hafıza kartlarını destekler (dahil değildir) |
| Güç kaynağı | 100–240 V adaptör, 50/60 Hz, 5 V; Li-iyon pil 950 mAh (çalışma süresi: 120 dk, şarj süresi: 150 dk) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme, saat tamiri/takı |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Ek | 4,3" LCD ekran |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























