Levenhuk Zeno Lamp ZL13 Büyüteç, okuma, el işi, biyolojik mikroskop numuneleri oluşturma, mücevher parçalarıyla çalışma, modelleme ve doğruluk ile hassasiyet gerektiren diğer faaliyetleri gerçekleştirmek için kullanışlı bir optik cihazdır.
Büyüteç, geniş sağlam bir taban üzerinde esnek boyunlu bir mercek içerir. Mercek, optik polimer camdan üretilmiştir ve 2x büyütme oranı sunar. Bunun yanında, bir mercek altındaki çalışma alanını eşit seviyede aydınlatan bir parlak ışık bulunur. Tabanda bir ışık düğmesi bulunur. Merceği kullanmadığınız zamanlarda menteşeli toz kapağını kapatabilirsiniz: bu şekilde, büyüteç toz ve çamura karşı korunacaktır.
Dahili pil, LED ışıkların iki saat süreyle bağımsız çalışmasını sağlar. Büyütecin tabanı, devrilmeyi önlemek üzere ağırlıklıdır.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006277 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 27x20x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.3 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 125 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2 |
| Büyütme, x | 2 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | metal, plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | AC adaptörü aracılığıyla 12 V DC (kitte bulunur), dahili Li-iyon pil |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Ek | parlaklık ayarı, pille çalışma: 2 saat |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























