Levenhuk Zeno Lamp ZL19 LED Büyüteç ev atölyeleri, el işi odaları veya servis merkezleri için pratik bir çalışma aracıdır. Birkaç bölümden oluşan bir braket sayesinde, büyüteci farklı pozisyonlara sabitleyebilir ve merceği farklı açılara çevirebilirsiniz. Büyüteç 2x büyütme oranı sunar. Sağlam bir tasarıma sahiptir ve yüksek kaliteli bir görüntü iletir. Büyüteç, vida kelepçesi ile yüzeylere sabitlenir. Bir masanın veya rafın kenarına sabitlenebilir.
Dayanıklı çerçevedeki mercek bir menteşeli toz kapağı ile korunmaktadır. Büyüteç depolama için kaldırıldığında optik parçaları toza karşı korur. Işık, merceğin yanında bulunur. Lamba, karanlık bir odada dahi çalışabilmenizi sağlayacak kadar kuvvetlidir. Bir AC kaynağı ile desteklenir.
Özellikler:
Dikkat! Şebeke voltajının ABD ve Kanada'da 110 V, birçok Avrupa ülkesinde ise 220–240 V olduğunu unutmayın. Doğru şebeke voltajı için teknik özellikler tablosunu inceleyin ve dönüştürücü kullanmadan 110 V cihazı 220 V prize veya 220 V cihazı 110 V prize takmayı asla denemeyin.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006291 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 73x25x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 3.14 kg |
| Mercek tipi | iki odaklı |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek, mm | 160x125 |
| Ek mercek çapı, mm | 20 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2 — 6 |
| Büyütme, x | 2 |
| Ek mercek büyütme, x | 6 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | metal |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | AC adaptörü aracılığıyla 12 V DC (kitte bulunur) |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























