Dikdörtgen mercekli Levenhuk Zeno Read ZR10 Büyüteç, kitap, dergi, gazete, taslak ve coğrafi haritaların okunması için idealdir. Büyük fotoğraflar ve işlemelerle çalışmanın yanı sıra belirli alanların ayrıntılı olarak incelenmesi için de kullanışlıdır.
Bu büyüteçteki tüm optik elemanlar optik polimer camdan üretilmiştir. Büyüteç hafiftir ve elde rahatça tutulabilir. Mercek, herhangi bir bulanıklık veya sapma olmadan keskin bir görüntü sunar. Değiştirilebilir bir eğim açısına sahiptir. Merceğin yanında bir LED ışık bulunur. Parlaklık, gövde üzerindeki düğmeyle ayarlanır. Işığa enerji verilmesi için pil (ürünle birlikte gerekmez) gereklidir.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002064 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 23x10x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.18 kg |
| Mercek tipi | iki odaklı |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek, mm | 80х80 |
| Ek mercek çapı, mm | 20 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 2 — 6 |
| Büyütme, x | 2 |
| Ek mercek büyütme, x | 6 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 2 AA pil (dahil değildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
| Ek | 180° ila 120° aralığında değişken mercek eğim açısı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























