Levenhuk Zeno Read ZR16 Büyüteç, taslakların, coğrafi haritaların, planların, işlemelerin ve küçük metinlerin incelenmesi için büyütme sağlayan bir optik araçtır. Arşivciler, kütüphaneciler, öğrenciler, araştırma bilimcileri, üniversite öğretim görevlileri ve belgeler ve görüntüler ile çalışan herkes için sadık bir yol arkadaşıdır. Bu büyüteç, evde okuma yapmak veya fotoğraf albümlerine bakmak için kullanılabilir.
Büyüteç dikdörtgen bir merceğe sahiptir. Bunun yanında parlaklığı ayarlanabilir LED ışıklar bulunur. Işık, karanlık bir odada dahi çalışmanızı mümkün kılacak şekilde eşit seviyede ve yeterli düzeyde iletilir. Işık standart pillerle (ayrıca satın alınır) çalışır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002095 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x12x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.22 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek, mm | 108x63 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2 |
| Büyütme, x | 2 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3 AAA pil (dahil değildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | katlanabilir, kollu |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Ek | 5 LED, katlanır tutamak, parlaklık ayarı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























