Fresnel mercekli Levenhuk Zeno Lamp ZL9 Büyüteç kullanışlı bir optik cihazdır. Sıradan bir mercekten daha incedir keskin, net bir görüntü iletir. Bu mercek darbelere karşı dayanıklıdır; bu nedenle cihazın devrilebileceği veya düşürüleceği yerlerde bu büyütecin kullanılması önerilir. Büyütecin tabanı, dengeyi iyileştirmek için ağırlıklıdır.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006260 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 37x29x23 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 2 kg |
| Mercek tipi | Fresnel |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek, mm | 180x110 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2.5 |
| Büyütme, x | 2.5 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | AC adaptörü aracılığıyla 12 V DC (kitte bulunur) |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























