Levenhuk Zeno Refit ZF9 Büyüteç, saat veya mücevher onarımı, elektronik parça tamiri, lehimleme veya detay boyama için uygundur. Bu büyüteç, profesyonellerin yanı sıra amatörlerce de kullanılabilir. Tasarımı nedeniyle masa üstü büyüteç oldukça pratiktir: iki elinizin de hassas çalışmaları gerçekleştirmek için serbest kalmasına olanak tanır.
Mercek optik polimer camdan üretilmiştir ve büyütülen nesnenin net ve ayrıntılı bir görüntüsünü iletir. Dayanıklı metal gövdesi, sağlam bir duruş ve uzun hizmet ömrü sağlar. Bu serinin tüm büyüteçleri bir nesneyi sıkıca sabitleyen üçüncü el tutacaklarıyla donatılmıştır.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006123 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 13x8x6 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.35 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 60 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 4 |
| Büyütme, x | 4 |
| Gövde | metal |
| Uygulama | dikiş/tekstil, saat tamiri/takı |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























