Levenhuk LabZZ MG1 Pusulalı Büyüteç genç bilim tutkunlarının çevremizdeki dünyayı keşfetmesine yardımcı olacaktır. Birincil mercek 60 mm çaplıdır ve 3x oranda büyütme sağlar. Diğer mercek 16 mm'lik, daha küçük bir çapa sahiptir ve tutacağın altında yer alır. Büyütme oranı 8x'tir. Levenhuk LabZZ MG1 Büyütecin tutacağında ana yön noktalarının ve ayar kadranının net bir şekilde görülebildiği bir pusula bulunur.
Tüm büyüteç elemanları plastikten yapılmıştır ve bu nedenle bu cihazın kırılması veya hasar görmesi zordur. Küçük bir çocuğa dahi verebilirsiniz.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555011776 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x2x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.1 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 60 |
| Ek mercek çapı, mm | 16 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 3 — 8 |
| Büyütme, x | 3 |
| Ek mercek büyütme, x | 8 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
| Ek | kolda dahili pusula |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























