Levenhuk LabZZ MG3 Pusulalı Büyüteç, iki mercekli klasik bir modeldir ve ortasında dahili bir küçük pusula bulunur. Bu çocuklara yönelik bir büyüteç olsa da yetişkinler için üretilen optik araçların gerisinde kalmamaktadır. Tüm bileşenler kazara hasar görmeye karşı dayanıklı olan plastikten yapılmıştır. Herhangi bir keskin kenarı yoktur ve küçük çocuklar için dahi güvenlidir.
Birincil mercek 90 mm çaplıdır ve 3x oranda büyütme sağlar. İlave mercek 23 mm çaplıdır ve 8x büyütme oranı sunar ve tutacağın en altında bulunur. Pusulanın kullanılması çok kolaydır; pusulanın keskin ve net ana yön noktaları ve bir ayar kadranı bulunur.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002736 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 24x2x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.19 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 90 |
| Ek mercek çapı, mm | 23 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 3 |
| Ek mercek büyütme, x | 8 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
| Ek | kolda dahili pusula |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























