Levenhuk Zeno 400 LED Büyüteç, iki mercekli ve dahili aydınlatmalı modern bir büyüteçtir. Ana mercek 2x büyütme oranı sunarken, 4x girintili mercek, gravürler ve metinler üzerinde daha fazla ayrıntıyı görebilmenizi sağlar. Girintili mercek, ana merceğin yanında bulunur.
Ana mercek çapı 88 mm'dir (3,5 inç) ve bu da nispeten büyük cisimler veya baskıları inceleyebilmenizi sağlar. İki dahili LED ışık, gözlemlenen nesnenin eşit şekilde aydınlatılmasını sağlayarak uzun süreli kullanımda göz yorgunluğunu önler. Bunlar, iki AA pil (büyüteçle birlikte verilir) ile desteklenir ve bu piller yıllar boyunca size yetecektir. Aydınlatmayı açmak veya kapatmak için tutacağın yanında bulunan kauçuk düğmeyi kullanın.
Büyütecin hafif ve şık tasarımı, kenarsız merceği ve sıkı ve konforlu bir tutuş sağlayan gümüş renkli metal tutacağı ile etkileyicilik yaratmak için geliştirilmiştir.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005447 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 10x4x24 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.26 kg |
| Mercek tipi | iki odaklı |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 88 |
| Ek mercek çapı, mm | 21 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 2 — 4 |
| Büyütme, x | 2 |
| Ek mercek büyütme, x | 4 |
| Kol malzemesi | alüminyum alaşım |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 2 AA pil, 1,5 V (dahildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
| Ek | 2 LED |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























