Levenhuk Zeno Desk D1 Büyüteç, küçük öğeler ile uzun süreli çalışmaların konforlu bir biçimde yapılmasını sağlayan bir optik cihazdır. Bu parçayı özel bir kelepçe yardımıyla bir masaya, rafa veya görüş alanı üzerindeki herhangi bir yüzeye sabitleyebilirsiniz. Levenhuk Zeno Desk D1 Büyüteç, okuma, iğne işleri, modelleme ve yüksek doğruluk gerektiren diğer her türlü çalışmada kullanılabilir. Esnek boyun kısmı, uzun süreli çalışmaların rahat bir biçimde gerçekleştirilmesi için idealdir.
Mercek 3x büyütme sağlar ve 90 mm çaplı bir görüş alanının gözlemlenmesine olanak tanır. Mercek camdan üretilmiştir ve keskin, parlak ve kontrast bir görüntü oluşturur.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005706 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 17x18x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.62 kg |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 90 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 3 |
| Büyütme, x | 3 |
| Gövde | metal |
| Kol malzemesi | metal |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme, saat tamiri/takı |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Ek | esnek üçayak, kelepçe tutucu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























