Levenhuk Zeno Desk D11 Büyüteç el işleri ile ilgilenen herkesin vazgeçemeyeceği yardımcısı olacaktır. Bu büyüteç, küçük öğeler ve çalışma araçları için özel kelepçeler ve birbiriyle birleştirilebilecek iki mercek ile donatılmıştır. Ayrıca loş ışık koşullarında faydalı olacak bir dahili aydınlatması bulunur. Levenhuk Zeno Desk D11 Büyüteç modelleyiciler, saatçiler, kuyumcular ve mühendisler için harika bir seçimdir.
Mercekler dikey bir raf üzerine yerleştirilmiştir; bunları, raf üzerinde gözlemlenen nesnenin yakınına veya uzağına doğru hareket ettirebilirsiniz. Dahili aydınlatma beş parlak LED'den oluşur ve çalışma alanına ışığı eşit ve pürüzsüz bir biçimde yayar. Bir A/C adaptör (ürünle birlikte verilir) veya üç AA pille (ürünle birlikte verilmez) çalışır.
Üçüncü el tutucu, basılı levhalar veya 3B modellerle çalışmanıza olanak tanır; nesneyi sıkıca sabitleyerek uzun süreli yakınlaştırma çalışmalarını kolaylaştırır. Büyüteç, ayrıca demir lehimleme havyası için özel bir tutucu ile donatılmıştır (gerekli olduğunda çıkarılabilir).
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005751 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 12x17x9 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.62 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 90 |
| Ek mercek çapı, mm | 34/34 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2.5 — 10 |
| Büyütme, x | 2.5 |
| Ek mercek büyütme, x | 7,5/10 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | metal |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3 AA pil (dahil değildir); AC adaptörü 220–240 V, 50/60 Hz, 0,1A |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme, saat tamiri/takı |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Ek | 5 LED, esnek üçayak, kelepçe tutucu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























