Levenhuk Zeno Desk D13, masa modelinden elde tutulan modele kolaylıkla dönüştürülmesini sağlayan bir katlanır boyun kısmı bulunan çift odaklı bir mercektir. Bu aracı evde, ofiste veya bir gezide rahatlıkla kullanabilirsiniz. Levenhuk Zeno Desk D13 Büyüteç, dahili LED aydınlatması sayesinde loş ışıkta çalışma için idealdir.
Daha büyük olan mercek, genişletilmiş nesnelerle çalışılabilmesini sağlar; bu da okuma, iğne işleri, el işleri, modelleme, mikroçip onarımı veya lehimleme işlemlerini daha rahat bir biçimde yapabilmenizi sağlar. On iki dahili diyot, görüş alanını eşit seviyede aydınlatır; bu şekilde tam karanlıkta dahi yüksek hassasiyette çalışmalar yapabilirsiniz. Aydınlatma bir A/C adaptör veya iki AA pille desteklenir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005768 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 20x30x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.44 kg |
| Mercek tipi | iki odaklı |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 138 |
| Ek mercek çapı, mm | 25 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 1.8 — 5 |
| Büyütme, x | 1.8 |
| Ek mercek büyütme, x | 5 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 2 AA pil (dahil değildir); 220–240 V AC adaptörü, 50/60 Hz, 0,1A |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme, saat tamiri/takı |
| Tasarım | katlanabilir, masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Ek | 12 LED |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























