Levenhuk Zeno Desk D5 Büyüteç, dahili LED aydınlatmalı bir çift odaklı masa merceğidir. Bu basit model, evde kullanım için kullanışlıdır: okuma, iğne işleri, çizimler, koleksiyon defterleri, el işleri ve modelleme için kullanılabilir. Şu iki büyütme oranı sunulur: 2x ve 6x; ayrıca net ve kontrast bir görüntü sunar.
Büyüteç düz ve dengeli bir taban üzerine monte edilir. Mercek her konuma kolaylıkla ayarlanabilecek esnek bir boyun üzerine monte edilir. Levenhuk Zeno Desk D5 Büyüteç, gittiğiniz her yere giderken yanınızda götürebileceğiniz kompakt ve hafif bir büyüteçtir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005720 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x33x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.54 kg |
| Mercek tipi | iki odaklı |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 107 |
| Ek mercek çapı, mm | 24 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2 — 6 |
| Büyütme, x | 2 |
| Ek mercek büyütme, x | 6 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | metal |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3 LR1130 pil (dahil değildir) |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme, saat tamiri/takı |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Ek | 2 LED |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























