Kaliteli optik parçalar ve metalden yapılmış güvenilir gövde. Bu büyüteç, gözü bozuk olanlar için harika bir destekçidir. Küçük yazı tipli metinlerin okunabilmesinin yanı sıra fotoğraflardaki, taslaklardaki ve haritalardaki küçük detayların incelenebilmesini sağlar. Büyüteç, görüş alanı genelinde keskin ve net bir görüntü sunar. Her ev için kullanışlıdır.
Bu sağlam büyüteç, her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Metal tutacağı konforlu ve güvenilir bir tutuş sağlar.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005973 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 17x7x1 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.06 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 60 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 5 |
| Büyütme, x | 5 |
| Gövde | metal |
| Kol malzemesi | metal |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























