Levenhuk Zeno Handy ZH33 Büyüteç bir ışık kaynağı ile donatılmıştır: loş ışık koşullarında dahi çalışmanıza yardımcı olacaktır. Işık düğmesi tutacakta bulunur ve pozisyonu bir parmak ile kolaylıkla değiştirilebilir. Bu büyüteç, küçük nesnelerin ve yazıların incelenmesi için idealdir.
Büyütecin çerçeve ve tutacağı plastikten yapılmıştır. Işık pillerle (ayrıca satın alınır) çalışır.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006031 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x8x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.1 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 75 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 3 |
| Büyütme, x | 3 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | akkor lamba |
| Güç kaynağı | 2 AA pil (dahil değildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























